cz  Czech      uk  EN

Iveco představuje nové vozidlo New Daily Electric

NuovoDailyElectric_1

Při příležitosti 19. ročníku veletrhu Ecomondo – veletrh věnovaný životnímu prostředí v rámci obchodní činnosti – uvedla společnost Iveco na evropský trh své exkluzivní vozidlo  s nulovou produkcí emisí.

Iveco – Rimini, 4. listopadu 2015

NuovoDailyElectric_3

Po skvělém úspěchu modelu New Daily, který obdržel vítězné prestižní ocenění International Van of the Year 2015, uvádí společnost Iveco světovou premiéru: New Daily Electric. Vůz byl slavnostně odhalen na veletrhu Ecomondo, který představuje akci věnovanou ekologické a cirkulární ekonomice a který se uskutečnil ve dnech 3.- 6. listopadu v Rimini Fiera.

 Iveco New Daily Electric je vozidlo s plně elektrickým pohonem bez emisí, které garantuje maximální udržitelnost, vyniká špičkovou spolehlivostí a je dokonale vhodné pro městský provoz, jako je např. rozvážková doprava a přeprava osob. Ve srovnání s předcházejícím modelem je u tohoto vozidla k dispozici několik nových funkcí. Díky využití vysoce výkonných odlehčených elektrických agregátů bylo možné dosáhnout snížení spotřeby energie a doba životnosti akumulátoru byla prodloužena ažo 20 procent. Dále se New Daily Electric může pochlubit zvýšením užitečného zatížení přibližně o 100 kg. Výkon akumulátoru je optimalizován pro provoz za všech povětrnostních i teplotních podmínek a akumulátory jsou stoprocentně recyklovatelné.

Kromě toho umožňují patentované flexibilní režimy nabíjení Iveco dobíjet vůz Daily v domácí i veřejné síti s možností připojení k rychlonabíjecí stanici s průměrnou délkou dobíjení pouhé dvě hodiny. New Daily Electric nabízí největší hospodárnost ve své třídě, umožňuje prodloužený dojezd až 280 km, měřeno v souladu s typovou zkouškou NEDC* (New European Driving Cycle) s využitím konfigurace tří akumulátorů.

Řidič si může ve vozidle zvolit jeden ze dvou jízdních režimů: Režimy Eco a Power: v režimu Eco je točivý moment motoru redukován pro snížení spotřeby energie, avšak bez jakéhokoli omezení maximální rychlosti vozidla. V režimu Power má řidič možnost využívat plný výkon elektromotoru.

Iveco

Iveco je jednou ze značek CNH Industrial N.V.- přední světové firmy v oblasti Capital Goods kótované na New York Stock Exchange (NYSE: CNHI) a na italské burze (MI: CNHI). Iveco vyrábí a prodává široký sortiment lehkých, středně těžkých a těžkých nákladních a užitkových vozidel a terénních nákladních automobilů.

Široká škála produktů společnosti Iveco zahrnuje řadu Daily, která pokrývá segment vozidel od 3 do 7t, řadu Eurocargo v segmentu od 6 do 16t, Trakker (terénní řada) a Stralis, nad 16 tun. Značka Iveco Astra vyrábí vozidla pro náročné použití v těžebním a stavebním průmyslu, dumpry a speciální vozidla.

Iveco zaměstnává celosvětově téměř 21 000 pracovníků. Své výrobní závody má v 7 zemích Evropy, Asie, Afriky, Oceánie a  Latinské Ameriky, odkud vyjíždějí vozidla s nejnovějšími technologiemi. Všude na světě, kde jsou v provozu vozidla Iveco, zaručuje technickou asistenci 4 200 prodejních a servisních středisek nacházejících se ve více než 160 zemích.

Pro další informace o společnosti Iveco: www.iveco.com

Pro další informace o společnosti CNH Industrial: www.cnhindustrial.com

TZ: Iveco

Reklama na Buspressu – Klíč k nejlepším obchodům

DEKRA ŠKOLA SMYKU

dekra_skola-MM

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.