cz  Czech      uk  EN

ISUZU se řadí mezi světové lídry v globalizovaném světě

Značka automobilů ISUZU s japonskými kořeny s více než stoletou tradicí zaznamenává v poslední období mimořádně dynamickou expanzi. Největší závod, automobilka Anadolu ISUZU vyprodukuje meziročně úctyhodných až 19 tisíc jednotek, lehké nákladní vozy 3,5 – 11 tun, robustní pickupy D – Max a autobusy v délkách 7 až 18 metrů. Největší pozornost v ISUZU je nyní věnována maximálnímu vývoji a novým trendům. Vznikl zde již prototyp autobusu s autonomním řízením a podobně jako všechny další světové automobilky disponuje portfoliem vozidel s alternativními pohony.

V Čechách zastupuje značku ISUZU společnost TURANCAR CZ jejíž hlavní činností je prodej a servis autobusů a zabezpečení veškerých dalších servisních služeb pro všechna další vozidla ISUZU, včetně i celého specifického segmentu Industrial Engines, který zahrnuje stroje také vybavené motory ISUZU.

Viktor Wiesner ředitel společnosti TURANCAR CZ stojí v jejím čele 20 let od roku 2004.

Ředitel českého zastoupení pro ISUZU Bus Viktor Wiesner prezentoval značku ISUZU na zasedání rozšířené správní rady Sdružení dopravních podniků ČR v prosinci minulého roku. Smyslem bylo ukázat na sofistikovanou výrobu autobusů ISUZU, které se do České republiky prostřednictvím Turancaru dováží.

Automobilka Anadolu Isuzu je součástí silné globální skupiny Anadolu Group s počtem zaměstnanců 80 tisíc

Mohutný moderní výrobní závod ISUZU se rozkládá na ploše 300 000 metrů čtverečních a celá plocha výrobních hal je pokrytá fotovoltaickými panely, které pokrývají až 70% spotřebované energie výrobou

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.