cz  Czech      uk  EN

15 úspěšných let ISUZU TURANCAR v Čechách

TURANCAR ISUZU: prodej autobusů, autorizovaný servis a náhradní díly ISUZU pro autobusy, nákladní vozy, pickupy ISUZU D – MAX a Industrial Engines

TURANCAR CZ, výhradní dovozce autobusů ISUZU do České republiky, působí na trhu 15 let. Pro značku ISUZU poskytuje TURANCAR komplexní služby, servis a dodávky náhradních dílů pro autobusy ISUZU, nákladní auta, pickupy ISUZU D – MAX, stavební a zemní stroje vybavené motory ISUZU. TURANCAR CZ se stal od počátku přímým partnerem výrobce Anadolu ISUZU a dokáže velmi operativně zajistit veškeré díly ISUZU pro zmiňované kategorie za příznivé ceny. TURANCAR CZ je dlouhodobým významným partnerem veletrhu CZECHBUS.

 

Viktor Wiesner ředitel TURANCAR CZ působí ve společnosti od samého počátku v roce 2004

Viktor Wiesner ředitel TURANCAR CZ působí ve společnosti od samého počátku v roce 2004

 

TURANCAR – prodej autobusů ISUZU

Hlavní činností společnosti TURANCAR CZ však stále zůstává prodej maloobjemových turistických autobusů ISUZU s kapacitou 25 – 39 míst. Jedná se o modely VISIGO, TURQUOISE, NOVO a novinkou je ISUZU NOVOCITI Life, nízkopodlažní midibus městského typu pro 60 cestujících.  

ISUZU VISIGO jednička v midi pro 39 cetujících

Z praktického hlediska je ISUZU VISIGO nejlepším řešením autobusové zájezdové dopravy v malých rozměrech s maximální kapacitou až 39 cestujících. VISIGO vyvinuli konstruktéři v Anadolu ve spolupráci se špičkovými designery. Úspěšnost modelu ISUZU VISIGO nejlépe dokládají dobré reference z provozu a zvyšující se počet prodaných vozů v Česku, na Slovensku, ale i v celé Evropě.   

ISUZU VISIGO se poprvé objevilo na českém trhu v srpnu 2014, od té doby autobus dozrál a zbavil se porodních potíží. Od roku 2019 nabízí TURANCAR inovovaný model ISUZU VISIGO HYPER, vybavený nově motorem CUMMINS s výkonem 320 koní a automatizovanou převodovkou ZF Ecolife. VISIGO dlouhé 9,5 metru je komfortním víceúčelovým turistickým autobusem, vhodným zejména pro incomingovou dopravu. 

ISUZU NOVO překvapivě prostorné a překvapivě obratné

NOVO je nelevnější variantou midibusu pro 29 cestujících na českém trhu, je nejprostornější, nejobratnější a v mnoha ohledech předčí konkurenci. Díky svým vlastnostem je také nejprodávanější v Čechách. V ISUZU NOVO se netlačíte, tam si pohodlné cestování zkrátka užíváte. Jenom v Praze dnes jezdí již více než 60 midibusů NOVO Ultra a Lux

NOVO je turistický autobus, který vychází z původní osvědčené konstrukce Turquoise a je v nabídce v Česku od roku 2004. Novo je však lehčí, subtilnější, oproti modelu Turquoise kratší o půl metru, měří pouze 7m, je nejmenší z rodiny „midi“ ISUZU. Jedná se o pevnou odolnou konstrukci karoserie na rámu, není to však přestavba z nákladního nebo dodávkového vozu, ale je od prvopočátku konstruktéry navržený jako autobus. Vypadá tak, chová se tak a má takové vlastnosti, disponuje zavazadlovými prostory 4,5mᶾ a dvojími plnohodnotnými pneumaticky ovládanými dveřmi. Je to zkrátka skutečně malý autobus. Výkonný motor ISUZU s obsahem pět litrů pochází z originální japonské produkce a je vyráběný v Tokiu. V Česku je nabízený ve variantách Ultra, Lux a v linkovém provedení City.

 ISUZU NOVOCITI Life – originální řešení městského midibusu

TURANCAR letos představil progresivní řešení nízkopodlažního „midibusu“ ISUZU Life v NOVOCITI provedení PREMIUM. Je důležité opět zdůraznit, že se nejedná  o přestavbu na podvozku užitkového vozidla, ale o navrženou a promyšlenou koncepci autobusové konstrukce vhodnou zejména pro městský provoz. Autobusy ISUZU se vyrábí v tisícových sériích zaručujících rutinní kvalitu zpracování a záruku běžné dostupnosti náhradních dílů. Autobusy ISUZU se vyvážejí do třiceti států na třech kontinentech.

 ISUZU NOVO Life není limitováno parametry podvozku užitkového auta, splňuje proporcionálně i technicky nejvyšší standardy komfortního cestovaní v městském a linkovém provozu. Za pozornost stojí vysoké boční prosklení, široká ulička, „sál“ s místem pro kočárky a invalidní vozík u zadních dveří. Více než tři čtvrtiny vnitřní délky jsou v nízkopodlažním provedení. Účelným navržením tvaru karoserie s bočními kolmými stěnami při stávajících rozměrech se podařilo docílit maximálně velkého vnitřního objemu.

Zákaznici pro získání informací mají možnost využít rychlých kontaktů ISUZU: +420 776 111 113,  isuzu@turancar.cz 

www.turancar.cz – www.isuzubus.cz

Text, foto: Zdeněk Nesveda – BusPress

.

ISUZU VISIGO a TURQIUOISE před servisním centem v Praze Stodůlkách

ISUZU VISIGO a TURQIUOISE před servisním centem v Praze Stodůlkách

.

Autorizované servisní centrum ISUZU TUANCAR v Praze Stodůlkách

Autorizované servisní centrum ISUZU TUANCAR v Praze Stodůlkách

.

TURANCAR testuje autobusy ISUZU na polygonech

TURANCAR testuje autobusy ISUZU na polygonech

.

ISUZU automobilka s více než stoletou tradicí, ISUZU Turquoise na veletrhu CZECHBUS 2017

ISUZU automobilka s více než stoletou tradicí, ISUZU Turquoise na veletrhu CZECHBUS 2017

.

Venkovní expozice TURANCAR na veletrhu CZECHBUS 2018, zleva: ISUZU NOVOCITI life. NOVO Ultra, NOVO Lux

Venkovní expozice TURANCAR na veletrhu CZECHBUS 2018, zleva: ISUZU NOVOCITI life. NOVO Ultra, NOVO Lux

.

ISUZU TURANCAR

.

WWW.TURANCAR.CZ

.

Testování autobusů ISUZU na polygonech

 

.

 

 

Tagy: , , , , ,

Komentáře uzavřeny.