cz  Czech      uk  EN

ISUZU NovoCiti Life se v Pelhřimově za rok provozu osvědčilo

Už rok brázdí ulice Pelhřimova nízkopodlažní osmimetrové ISUZU. A v ostrém provozu Městské hromadné dopravy se osvědčilo. ICOM transport uvažuje o pořízení dalších dvou.

Od loňského června se do provozu MHD zapojil nový autobus japonského výrobce ISUZU Novo Citi Life. „Jezdí bez problémů, za celý rok nebyl na opravě. Navíc je do městského provozu ideální. Sice jsme jezdili v době Covidu, ale testovali jsme ho za ještě normálního, plného provozu, takže s jeho provozem problém není,“ řekl ředitel dopravy ICOM transport Miroslav Bartoška. Podle jeho slov se uvažuje o dokoupení dalších dvou vozů, které by ISUZU doplnily.

Nízkopodlažní autobus Novo Citi Life, jehož pohon je zajištěn čtyřválcovým motorem o objemu 4,5 l, pojme až 64 cestujících, přičemž nabízí k sezení 19 pevných sedaček a čtyři sklopné. Autobus je zcela bezbariérový a je vybaven výklopnou plošinou pro kočárky a invalidní vozíky. Cestující ocení také to, že autobus má ve své výbavě klimatizaci, informační světelné panely a USB porty pro nabíjení mobilních telefonů a dalších elektronických zařízení. Vzhledem ke své délce 8 metrů se autobus vyznačuje velmi dobrou manévrovatelností, a skvěle se tak hodí městských ulic.
TZ: ICOM transport

Komplexní informace o ISUZU NovoCiti Life

Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.