cz  Czech      uk  EN

POZÝVAME VÁS NA TESTOVACIU JAZDU S NOVÝM AUTOBUSOM ISUZU NOVOCITI LIFE !

Testovacie jazdy 8 m mestského autobusu ISUZU NOVOCITI LIFE na BUS SHOW 2020 v Nitre.

Midibus ISUZU NovoCiti Life je novinkou na slovenskom trhu. Ide o modernú koncepciu mestského nízkopodlažného autobusu s kapacitou až 60 cestujúcich s efektívnou prevádzkou, ktorý vyniká mimoriadnymi jazdnými vlastnosťami , obratnosťou a vysokým komfortom pre cestujúcich .

.

ISUZU NovoCiti Life testování na velettrhu BUS SHOW v Nitře

 

.

Jazdu na ISUZU NovoCiti Life si môžu vyskúšať členovia Zväzu autobusovej dopravy a aj ostatní návštevníci veľtrhu BUS SHOW, zdravá doprava Nitra 2020 v dňoch 11. 2. – 13. 2. 2020 v areáli výstaviska Agrokomplex v Nitre .

INFORMÁCIE O NOVOM  ISUZU NovoCiti Life

Jedná sa o nízkopodlažný autobus mestského typu , ktorý je využiteľný aj pre medzimestskú linkovoú dopravu. Celková dĺžka autobusu  je necelých osem metrov, je vyrábaný sériovo na najmodernejšej linke ISUZU. Jeho konštrukcia je typicky autobusová, samonosná s motorom v zadnej časti. Celá karoséria je galvanizovaná kataforézou a spĺňa najprísnejšie európske kritériá bezpečnosti. Autobus je vybavený pneumatickým podvozkom so štyrmi nastaviteľnými polohami výšky . Možné je dosiahnuť čo najnižšie nástupovacie hrany pri predných aj zadných dverách . Viac ako tri štvrtiny svojej dĺžky je bus nízkopodlažný, v strednej časti  sa nachádza priestranný „sál“ s nájazdovou rampou pre detské kočíky a invalidné vozíky. Cestujúci oceňujú maximálne možnú priestrannosť a vzdušnost celého interiéru s vysokým bočným presklením. Autobus má tie najlepšie reference od vodičov , tým vyhovuje jednoduchost ovládania, obratnosť a skvelé jazdné vlastnosti v meste aj mimo mesta, kde autobus bez problémov dosahuje rýchlosť 100 km/h.  Najviac však oceňujú dynamiku a plynulosť automatického radenia rýchlostí .

ISUZU NovoCiti Life zaujalo návštevníkov výstav BUSWORLD v Bruseli i  CZECHBUS v Prahe, testovali ho významní dopravcovia v Čechách, Poľsku, Maďarsku aj v iných europských štátoch.  Teraz dostanú možnosť vyskúšať si NOVOCITI LIFE i dopravcovia na Slovensku.

technické parametre na stiahnutie tu: Isuzu-Novo-Citi-Life_A4 press2

Veríme, že si nenecháte ujsť možnosť sadnúť si za volant tejto zaujímavej novinky a vyskúšať si jazdu s ňou na vlastnej koži. Neváhajte nás prosím kontaktovať , radi Vám poskytneme všetky potrebné  informácie.

  • Ing. Jozef Bakoš – predaj nových autobusov ISUZU
  • Mobil. tel.:+421 901 755 705
  • E-mail: jbakos@turancar.sk

 

ISUZU NOVOCITI Life - testovací Jízdy na Slovensku

.

ISUZU NOVOCITI Life - testovací Jízdy na Slovensku

.

ISUZU NOVOCITI Life - testovací Jízdy na Slovensku

 

.

ISUZU NOVOCITI Life - testovací Jízdy na Slovensku

.

ISUZU NOVOCITI Life - testovací Jízdy na Slovensku

.

.

.

ISUZU NOVOCITI Life - testovací Jízdy na Slovensku

.

.

Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.