cz  Czech      uk  EN

Inteligentní odbavovací a informační systémy Mikrolektronika na veletrhu BUS SHOW

 

Moderní odbavovací systémy pro autobusy Mikroelektronika (foto: Zdeněk Nesveda)

Moderní odbavovací systémy pro autobusy Mikroelektronika (foto: Zdeněk Nesveda)

 

S nejnovějšími elektronickými systémy pro veřejnou dopravu se setkají návštěvníci v expozici společnosti Mikroelektronika na prvním slovenském dopravním veletrhu BUS SHOW v Nitře. Mikroelektronika na Slovensko přiváží sofistikovaná zařízení na nejvyšší světové úrovni, které zde v červnu představí dopravním společnostem a zástupcům obcí a měst.   Více informací o veletrhu se dočtete zde.

 

Mikroelektronika je vedoucí českou společností v oblasti automatizovaných odbavovacích systémů pro veřejnou dopravu. Od svého založení v roce 1991 si vydobyla pevné postavení na domácím i zahraničním trhu. Systémy se značkou Mikroelektroniky najdete ve více než 80 městech, včetně 17 hlavních. V přibližně 40 zemích, především v Evropě a Jižní Americe.

V současné době portfolio produktů kompletně pokrývá potřeby městských, příměstských i meziměstských dopravců. Nabízí řešení pro jakýkoli druh dopravy. Pro autobusy, tramvaje, železnice, metro, BRT (povrchové metro), trajekty, lanovky, taxíky atd. Zajišťuje tvorbu ucelených systémů na klíč. Počínaje odbavovacím systémem, přes informační systémy pro cestující, přepravní kontrolu, automatizované systémy počítání cestujících, AVL dispečink, monitoring a další návazné systémy jako ERP nebo online služby.

Mikrolektronika navrhuje a realizuje komplexní řešení odbavovacích a informačních systémů zohledňující i nevyřčená přání a potřeby zákazníků. S využitím moderní technologie realizuje zakázkový vývoj a výrobu v elektrotechnice

Přístup je založen na profesionalitě, zákaznicky orientované podpoře a na týmové práci motivovaných a spokojených zaměstnanců. Vysoká užitná hodnota dodávaných řešení s využitím nejmodernějších technologií na trhu jsou klíčovým faktorem v konkurenčním prostředí.

BUS SHOW

 

 

O veletrhu BUS SHOW

Veletrh BUS SHOW je vůbec prvním inovativním autobusovým veletrhem na Slovensku, uskuteční se ve dnech 5. 6. – 7. 6. 2018 v Nitře v areálu TURANCAR na Bratislavské ulici. Na výstavní ploše 4 600 m² se představí nejnovější dopravní prostředky pro veřejnou hromadnou dopravu, včetně elektrobusů a autobusů s alternativními pohony z produkce evropských výrobců. Na BUS SHOW nebudou scházet ani nejmodernější a nejkomfortnější autobusy pro turistickou a dálkovou dopravu. Součástí veletrhu budou expozice s elektronickými informačními a odbavovacími systémy, servisní technikou a dalším příslušenstvím.

V rámci veletrhu se první den uskuteční konference Elektrické autobusy pro město v kontextu Smart Cities. Budoucnosti veřejné dopravy patří nové inovativní dopravní prostředky s čistým tichým pohonem a novým inteligentním technologiím a právě o tom se bude mluvit na konferenci, která se uskuteční na BUS SHOW.

 Generálním partnerem veletrhu je Dopravní podnik Košice a podporuje ho město Nitra. BUS SHOW je úplně prvním setkáním dopravců, dopravních společností, zástupců obcí s výrobci a prodejci autobusů.

BUS SHOW by neměl vynechat nikdo, kdo jakýmkoliv způsobem se podílí na chodu veřejné dopravy. Maximum dalších informací získáte zde.

 

.

O slovenském autobusovém veletrhu BUS SHOW 2018…

 

.

Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 – NITRA

Konferencia „Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 podporí slovenské smart cities

 

.

.

.

SMART CITY V PRAXI

.

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

.

.

Autobusy VDL

.

Mercedes – Benz      Setra

 

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

 

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

 

 

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.