cz  Czech      uk  EN

BUS SHOW NITRA 2018: VDL Bus & Coach na slovenském dopravním veletrhu

 

VDL Futura FDD2 je milníkem vysoce kvalitní modelové řady VDL Futura. S kapacitou až 96 cestujících představuje tento dvoupodlažní autobus komfortní a optimální dopravní řešení pro dálkovou meziměstskou a zájezdovou dopravu. Dačice 2017 (foto: Zdeněk Nesveda)

VDL Futura FDD2 je milníkem vysoce kvalitní modelové řady VDL Futura. S kapacitou až 96 cestujících představuje tento dvoupodlažní autobus komfortní a optimální dopravní řešení pro dálkovou meziměstskou a zájezdovou dopravu. Dačice 2017 (foto: Zdeněk Nesveda)

 

VDL Bus & Coach, renomovaný nizozemský výrobce autobusů, který disponuje nejširší evropskou produktovou řadou turistických a meziměstských autobusů Futura, se představí na slovenském dopravním veletrhu BUS SHOW zdravá doprava v Nitře od 5. 6. – 7. 6. 2018.

Nejširší evropská nabídka modelů autobusů

VDL v současnosti nabízí nejširší evropskou produktovou řadu modelů autobusů. V turistickém a meziměstském sektoru se jedná o 11 modelů New Futura v délkách od 10 m do 15m. Množství modelů vzniklo díky unikátnímu modulárnímu systému stavby karosérií s unifikovanou řadou mnoha společných dílů u jednotlivých modelů. VDL prakticky nabízí typy od nejmenšího autobusu s délkou 10 metrů až po 14 metrů dlouhý patrový autokar. Za zmínku stojí celá řada tzv. multifunkčních autobusů FMD2 s širokým spektrem využití. Je to naprosto ideální stav, kdy si může dopravce nakonfigurovat složení flotily z nejrůznějších modelů jedné značky. Dnes neschází v komplexní nabídce VDL žádný model turistického, meziměstského, ale ani městského autobusu včetně midibusů a elektrobusů.

Tři kategorie autobusů VDL Futura

Snahu maximálně vyhovět všem potřebám dopravců vyjadřuje nabídka kolekce tří autobusů: Futura FMD2, Futura FHD2 a Futura FDD2. Sečteno a podtrženo, jedná se celkem o 11 rozměrových variant Futura včetně luxusního patrového autokaru v délkách 13 a 14 metrů, jak je patrné z uveřejněných nákresů

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

Kvalita, efektivita, tradice

Autobusy VDL jsou synonymem efektivity a kvality. Všechny autobusy VDL se vyznačují odjakživa velmi nízkou hmotností, která se příznivě projevuje na jejich ekonomickém provozu. Centrum evropského výrobce luxusních dálkových a linkových autobusů najdeme ve městě Valkenswaard, 12 km jižně od Eidhovenu. Historie výroby sahá až do roku 1878. VDL je jednou ze společností, která má celou produkci výroby soustředěnou pouze v západní zemi Evropské unie.

Zájem slovenských dopravců o autobusy VDL

Slovensko je poměrně malý „rybník“ s omezeným počtem dopravních společností odpovídající velikosti země. Již dnes je však jasné, že díky registracím autobusových odborníků z databází navštíví expozici společnosti VDL Bus & Coach velké množství konkrétních návštěvníků. Mimo elektronické registrace má VDL k dispozici ještě neomezený počet VIP vstupenek pro své zákazníky, partnery a hosty. Projevený zájem o nové autobusy je způsobený i celkově příznivým ekonomickým vývojem v zemi a rozvojem turistiky.  Společnost VDL Bus & Coach neponechala nic náhodě a díky koordinovaným krokům ve spolupráci s organizátory a mediálními partnery si zajistila publikum pro svoji prezentaci na BUS SHOW již nyní.

BUS PRESS mediální partner veletrhu BUS SHOW a VDL Bus & Coach

BusPress je hlavním mediálním partnerem veletrhu BUS SHOW, zároveň je však i mediálním podporovatelem pro vystavovatele. Mezi ně patří i společnost VDL Bus & Coach, se kterou spolupracujeme již více než třináct let. Na portálu BusPress má VDL vytvořenou svoji rubriku s archivem všech uveřejněných článků přístupných nejširší veřejnosti. V rámci veletrhu BUS SHOW, ještě před jeho uskutečněním, připravíme živé aktuální testy a recenze autobusů, a to nejen u značky VDL, ale u všech vystavovatelů. 

Sledujte aktuality a novinky na portálu BusPress a BUS SHOW.  

Zdeněk Nesveda

 

Stálá rubrika VDL na portálu BusPress, čtěte zde…

Vystavovatel na veletrhu BUS SHOW zdravá doprava Nitra 2018

.

.

www.vdlbuscoach.com

.

 

 

 
reklama

O slovenském autobusovém veletrhu BUS SHOW 2018…

 

.

Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 – NITRA

Konferencia „Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 podporí slovenské smart cities

 

.

.

.

SMART CITY V PRAXI

.

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

.

.

Autobusy VDL

.

Mercedes – Benz      Setra

 

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

 

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

 

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

 

 

 

Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.