cz  Czech      uk  EN

BUS SHOW Nitra 2018 – Newsletter

 

Dovoľte nám predstaviť najnovší československý veľtržný autobusový projekt BUS SHOW Nitra 2018 – zdravá doprava. Ide o ojedinelý projekt dopravného „mikro veľtrhu“ určeného profesionálom z oblasti verejnej hromadnej dopravy. Veľtrh BUS SHOW sa uskutoční v dňoch 5. 6. – 7. 6. 2018 v Nitre v areáli TURANCAR na Bratislavskej ulici. Na výstavnej ploche 4 600 m² sa predstavia najnovšie dopravné prostriedky pre verejnú hromadnú dopravu vrátane elektrobusov a autobusov s alternatívnymi pohonmi z produkcie európskych výrobcov. Súčasťou veľtrhu budú expozície s elektronickými informačnými a odbavovacími systémami, servisnou technikou a ďalším príslušenstvom. Na BUS SHOW nebudú chýbať ani najmodernejšie a najkomfortnejšie autobusy na turistickú a diaľkovú dopravu.

V rámci veľtrhu sa prvý deň uskutoční konferencia Elektrické autobusy pre mesto v kontexte Smart Cities. Predmetom konferencie sú od samého začiatku jednak nové technológie pre elektrické autobusy a prevádzkové skúsenosti s nimi a jednak prostriedky a spôsoby na financovanie tak hotových produktov, ako aj rozvojových projektov. Organizátorom konferencie nie je konferenčná agentúra, ale odborná konzultačná firma udržujúca úzky kontakt s dopravcami a ich profesijným združením aj s municipalitami, organizátormi hromadnej dopravy a ďalšími zainteresovanými osobami a organizáciami.

BUS SHOW sa v takom rozmere koná na Slovensku úplne prvýkrát, ide o mimoriadne stretnutie dopravných profesionálov s výrobcami a distribútormi autobusov, servisnej techniky a príslušenstva. BUS SHOW je skutočne primárne určená iba odborníkom v doprave s vylúčením laickej verejnosti.

BUS SHOW už teraz, deväť mesiacov pred svojím začatím, vytvára mediálne prostredie pre prezentácie tak vystavovateľov, ako aj dopravných spoločností a podnikov, ktoré majú možnosť na svoju propagáciu využívať zadarmo reklamný priestor na portáli BUS SHOW a tiež priestor mediálneho partnera BusPress.

Verejná hromadná doprava je alfou a omegou udržateľnej mobility nielen v slovenských mestách, a je tiež jedným z najdôležitejších kameňov mozaiky vznikajúceho projektu Smart City. Pripojte sa k nám a prezentujte s nami myšlienky a nápady na skutočne zdravú, čistú, modernú a efektívnu verejnú dopravu.

Sledujte, čo sa deje vo svete autobusov a autobusovej dopravy, na portáloch www.busshow.eu a www.buspress.eu.

Zdeněk Nesveda

 

 

WWW.BUSSHOW.EU

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

 

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

 

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

 

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

 

Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.