cz  Czech      uk  EN

VDL Bus & Coach, 3 x premiéra na veletrhu Busworld 2013

VDL Bus & Coach uvede hned tři premiéry během letošního veletrhu Busworld 2013. Nabídka VDL je rozšířena o víceúčelový autobus Futura FMD2,  u kterého se využívá při stavbě maximální výhody modulového konstrukčního systému výroby. Na stánku bude k vidění model  FMD2-129, o délce 12,9 metrů. V nabídce městských autobusů Citea jsou dva nové modely, jedním z nich je Citea SLFA, kloubovém provedení s délkou 18 a 18,75 m, verze 18 metrů se představí veřejnosti poprvé. Citea MLE (Midi Low Entry) je další nový model v segmentu veřejné dopravy zahrnující rozměr „midi“ v délkách 8,8 do 10,8 m. Expozice VDL Bus & Coach se nachází v hale č. 4,  stánek 404. Veletrh  Busworld 2013 se koná v Kortrijku (Belgie) ve dnech 18. do 23. října 2013.

Předváděcí jízdy VDL Citea s plně elektrickým pohonem

VDL Citea Electric je plně elektrická verze nízkopodlažního autobusu Citea SLF s délkou 12 metrů, prezentační jízdy  se uskuteční ve venkovním prostoru sousedící s expozicí VDL Bus & Coach. Při předváděcích jízdách si budete moci plně vychutnat úžasný zážitek, který vám poskytne elektrická Citea. Nabízí se zde možnost vybrat si z různých pohonů a typů baterií, každá z nabídek zaručuje optimální kombinaci podle dané specifikace, vždy nejvhodnější pro danou oblast provozování, včetně uspořádání interiéru.

 VDL Bus & Coach připraveni pro budoucí období

Všechna vozidla jsou vybavena motory Euro 6 od renomovaných dodavatelů motorů motory, s nimiž VDL Bus & Coach má partnerství (DAF, Cummins, FPT). Ve stánku VDL budou připraveny modely  Futura FHD2-129 o délce 12,9 m, Futura FHD2-139 o délce 13,9 m a Citéa LLE-120. Ve venkovním prostoru se potom představí Midcity a MidEuro. Obě vozidla jsou postaveny na faceliftovaném modelu Mercedes-Benz Sprinter.

TZ: VDL Bus & Coach

 

BusPress: oficiální mediální partner Busworld 2013

Tagy: , , ,

Komentáře uzavřeny.