cz  Czech      uk  EN

Gekon sympatický ještěr bytostně spjatý s firmou ANVI TRADE

Gekon - Kdyby se dospělý, 70 g vážící gekon dotýkal povrchu všemi polštářky na svých končetinách najednou, ideální adhezivní síla by udržela 133 kilogramů, foto: archiv BusPress

Gekon – Kdyby se dospělý, 70 g vážící gekon dotýkal povrchu všemi polštářky na svých končetinách najednou, ideální adhezivní síla by udržela 133 kilogramů, foto: archiv BusPress

Možná pro mnohé z vás je to spojení až překvapivé, ale já, který ANVI TRADE dobře znám se již ničemu nedivím. Gekon z logiky věci je tím nejvýstižnějším živočichem pro vlastnosti výrobků BOSTIK, které se mimo jiné používají i při lepení podlah v dopravních prostředcích, ale nejen tam. ANVI TRADE je významným českým dodavatelem celého sortimentu BOSTIK, který neobsahuje pouze sortiment lepidel, ale ucelenou širokou produktovou řadu stavební chemie.

Zdeněk Nesveda – BusPress

ANVI TRADE je adoptivní rodič gekona ve 4. nejlepší ZOO na světě!

Hádejte co má společného Prémiová stavební chemie Bostik se 4. Nejlepší ZOO na světě? Překvapivě mnoho!

Přitom se jedná o tak malého živočicha, který však oplývá tak mimořádnými schopnostmi a tak neuvěřitelnou přilnavostí! Že zde slyšíte jakousi podobnost? Přilnavost, spojení, udržet se, mimořádné schopnosti… není divu, jelikož spojovacím článkem je v našem případě Gekon!

Prémiová stavební chemie BOSTIK má totiž ve svém logu také gekona. A sice gekona madagaskarského. Všichni tito ještěři z čeledi gekonovitých jsou známí především tím, že se dokážou udržet na jakémkoliv povrchu, i vzhůru nohama, díky adhezním polštářkům s keratinovými chloupky na svých končetinách. Kdyby se dospělý, 70 g vážící gekon dotýkal povrchu všemi polštářky na svých končetinách najednou, ideální adhezivní síla by udržela 133 kilogramů.

Přesně takové účinky mají i prémiové produkty značky BOSTIK – lepí vždy a všude! To například znamená, že umí slepit dva předměty k sobě i když má jeden z nich např. vlhký či dokonce mokrý povrch. Lepidla a tmely BOSTIK přilepí ke stropu nebo na zeď jakékoliv materiály. Další přípravky sanují a penetrují vlhké zdivo, řeší průsaky vody a jakoukoliv hydroizolaci staveb – interiér/exteriér. Sanitární silikony jsou nejkvalitnější na trhu, dají se aplikovat, a následně drží, i pod vodou!

To vše znamená synonymum pro mistrovské přilnavé schopnosti gekona. To je hlavní myšlenkou a volbou gekona do nového loga Prémiové stavební chemie Bostik.

My jsme zase nadšení z dalšího přírůstku do ANVI TRADE rodiny a hlavně, že Gary z Bostiku má nového kamaráda!

Výrobce lepidel a tmelů Bostik vyvíjí a vyrábí ucelené produktové řady a systémy pro mnohá stavební řemesla.

Lepidla, tmely, stavební chemie BOSTIK

všimněte si, že každý tady najde co potřebuje,  přesvědčte se…

Víte že ANVI TRADE má na portálu BusPress svoji rubriku? Čtěte ZDE.

 Bostik

Bostik je evropským lídrem trhu ve vývoji a výrobě tavných (hot melt) butylových tmelů pro vnější utěsnění jednotek izolačního skla při ručním i robotickém zpracování s tradicí a zkušenostmi v daném oboru již více než 30 let!

Vývoj a výroba tmelů pro kompletaci jednotek izolačních skel probíhá ve specializovaném, plně automatizovaném, výrobním závodě ve městě Leicester ve Velké Británii. Součástí výrobního areálu je i jedno z nejmoderněji vybavených zařízení pro testování jednotek izolačního skla podle náročných evropských a mezinárodních směrnic, konkrétně ve vztahu k českému trhu, dle ČSN EN 1279 – části 2 (metoda zkoušení a požadavky na pronikání vlhkosti), 3 (metoda zkoušení a požadavky na rychlost unikání plynu), 4 (metody zkoušení fyzikálních vlastností utěsnění okrajů) a 6 (řízení výroby jednotek izolačního skla a periodické zkoušky).

Silná působnost na trzích jak západní a východní Evropy, tak i středního a dálného Východu nebo severní Ameriky jsou závazkem a výzvou k intenzivnějšímu prosazení se technologie tavných (tzv. hot melt) butylů i na českém trhu.

Kromě dodávek špičkových produktů nabízíme výrobcům izolačních skel program partnerství, který představuje komplexní zákaznickou podporu od dodávek zboží naší vlastní dopravou (2 x týdně), přes technické poradenství až po návrhy řízení výroby, konzultace a kontakty na dodavatele výrobních linek, pravidelná i individuální firemní školení s praktickými ukázkami výroby apod.

Katalogy ke stažení zde:

Katalog BOSTIK 1

Katalog BOSTIK 2

Povídání o gekonech

o gekona zakopnete i na chodbě ve společnosti ANVI TRADE, foto: Zdeněk Nesveda

o gekona zakopnete i na chodbě ve společnosti ANVI TRADE, foto: Zdeněk Nesveda

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

 

 

 

 

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.