cz  Czech      uk  EN

ANVI TRADE na veletrhu CZECHBUS 2016

anvi-trade_-2-ok

Tomáš Pospíšil nám představuje zákulisí firmy, a také nám odpovídá na naše otázky, foto: Zdeněk Nesveda

CZECHBUS je nejvýznamnější česká veletržní událost v oblasti veřejné dopravy. Společnost ANVI TRADE výhradní dovozce bezpečnostních protiskluzových podlahovin Altro zde přestavuje každoročně novinky určené mimo jiné, také pro všechny druhy vozidel hromadné dopravy. Podlahoviny Altro jsou materiály, které podléhají nejen přísným nárokům na technologickou kvalitu a bezpečnost, ale dnes stejnou měrou hraje roli i design. ANVI TRADE klade velký důraz na estetickou stránku při prezentaci svých výrobků, kdy ve svých expozicích na veletrhu plně využívá nabízených materiálů. Společnost ANVI TRADE v minulosti získala ocenění „Grand Prix“ – první cenu na veletrhu CZECHBUS za absolutně nejlepší ztvárněnou expozici v kategorii do 100 m².

Dnes jsme se zeptali manažera marketingu ANVI TRADE Tomáše Pospíšila co pro letošní ročník veletrhu CZECHBUS připravují a na co se mohou návštěvníci v expozici těšit?

Náš stánek, obutý do podlahovin Altro, naleznete na již tradičním místě ve střední hale Veletržního paláce holešovického výstaviště. Ke shlédnutí bude kompletní škála nabízených bezpečnostních protiskluzových podlahovin Altro jako náš primární produkt pro městské, linkové, zájezdové autobusy, minibusy a mikrobusy. Součástí expozice bude i nabídka veškerých doplňků, které s řešením podlah v autobusech přímo souvisí. V nabídce budeme mít i letos původní podlahoviny a speciální hliníkové okapnice a profily s vloženým proužkem barevných pryží pro veterány jako Škoda 706 RTO a další typy.

V čem vy osobně vidíte úspěšnost a velký podíl prodejů podlahovin Altro českém na trhu?

Úspěch se vždy skládá ze tří částí. Tou první a základní je produkt. Pokud máte dobrý, kvalitní produkt, o kterém víte, že jeho deklarované užitné a technické vlastnosti nejsou jen líbivé definice v propagačním letáku, pak je úspěšnost již z poloviny zajištěna samotným produktem. To jde ruku v ruce s designem a nabídkou široké palety barev, dekorů a vzorů, jelikož estetické požadavky zákazníků jsou dnes náročnou oblastí. Druhou částí je vysoká odborná úroveň poradenství a nadstandardní servis našim zákazníkům. To je ta nejpodstatnější část. Žádný obchod se neobejde bez patřičného starání se o zákazníky. Transport je specifický segment, do kterého vstupuje mnoho složek a každá je nesmírně důležitá. Zrovna tak, jako do autobusu potřebujete kvalitní systém sedaček pro pasažéry, potřebujete brzdy, volant atd. To znamená, že tedy potřebujete i kvalitní, vysoce odolnou a k tomu protiskluzovou podlahu, která musí splňovat ještě mnoho dalších parametrů a norem. Jinak ani přemýšlet nemůžete, pokud chcete bezpečně přepravovat cestující. Prostředky hromadné přepravy osob tedy musí fungovat kompaktně jako celek. Jakmile jednu z částí nahradíte materiálem, který nemá odpovídající předepsané vlastnosti a parametry, zákonitě zde vzniká velmi potenciální riziko přetížení takového místa s následkem deformace materiálu včetně poškození dalších částí vozidla. Následná výměna za odpovídající materiál a oprava pak může stát nemalé finanční prostředky. Naše odborné poradenství je proto nastaveno tak, aby zákazníkům pomáhalo vyřešit všechna tato úskalí co nejlépe a možná rizika snížit na minimum. K tomu je důležitá odborná správná pokládka, kterou buď zajistíme, nebo zaškolíme zaměstnance zákazníka. Třetím faktorem úspěchu je pak naše obchodní politika, budování strategických partnerství a rovný přístup ke všem zákazníkům. Tedy jedná se o komplexní službu poradenství, servisu a přístupu s produktem, o který se můžete opřít, který řeší přesně to, co zákazníci požadují a očekávají.

Chystáte na letošní CZECHBUS nějaké novinky?

Na letošním ročníku bychom rádi představili řadu nových konstrukčních tmelů Bostik určených především pro výrobu vozidel v transportním segmentu.

Podlahoviny Altro nabízíte již 22 let od roku 1994, je možné ještě potkat v Česku nového zákazníka, myslím tím v souvislosti s veletrhem CZECHBUS?

Vždy je možné potkat někoho nového. Trh a jeho požadavky se neustále mění a vyvíjí. Mimo například nově vznikajících lokálních soukromých přepravců jsou to čas od času i nadšenci, kteří rekonstruují nějaký veterán. Tím, že Altro klade na vlastní vývoj podlahovin velký důraz, jde neustále dopředu a my jsme schopni nejen držet krok ale i nabízet novinky. Tak řešíme třeba i se stávajícími zákazníky nové požadavky týkající se designu, vlastních dekorů a podobně. Tedy i mnohaletý zákazník pro nás může být stále nový.

O ANVI TRADE mluvíme jako o vypracovaném systému v oboru při obchodování, o kterém jsme několikrát také psali, chcete něco zdůraznit co je pro váš byznys obzvlášť důležité?

Klíčové je umět pružně reagovat a být ve stálém kontaktu se zákazníky. Jen tak jsme schopni reflektovat veškeré požadavky a nabízet i různé alternativy řešení.

Jsou věci, o kterých se příliš nepíše a tudíž ani neví. Zeptám se vás na otázku z pohledu ekologie, je to kapitola, kterou nazýváte trvalou udržitelností. Je to také jeden z těch dalších důvodů proč právě používat Altro?

Ano, a tato oblast je nesmírně důležitá, byť se zdá, že se na ni v ČR stále moc nehraje. Nicméně celosvětový trend je o tom, abychom postupně nevyčerpali všechny naše přírodní zdroje a neotrávili se vlastními odpady. Nejmenší, co tedy každý výrobce či provozovatel může udělat, je upřednostnit do svých autobusů a jiných prostředků MHD výběr ekologických produktů, které jsou trvale udržitelné. To znamená, že jsou plně recyklovatelné, k jejich výrobě je použito surovin z trvale obnovitelných zdrojů a baleny jsou ve 100% recyklovaných obalech. A přesně takové jsou bezpečnostní protiskluzové podlahoviny Altro. Navíc se tohoto faktu dá využít i pro reklamní účely, pokud provozovatel vytvoří kampaň – například podobně jako již známé „jezdím na zemní plyn“ což jsou také ekologické produkty. Díky nízkým emisím pak tyto autobusy mohou i do jinak problematických lokalit, kde je špatná kvalita ovzduší. V tomto ohledu jde o stejný princip, který napomáhá i širokému společenskému uvědomění. Pokud občané, cestující budou vědět, že šlapou a stojí na ekologickém produktu, bude to mít pozitivní vliv a způsobí třeba i zamyšlení nad domácím tříděním odpadů.

Máte možnost již nyní pozvat prostřednictvím BusPresu své zákazníky a návštěvníky veletrhu do vaší expozice.

Srdečně zveme všechny návštěvníky, zákazníky a příznivce autobusové přepravy od 22. do 24.11 2016 na holešovické výstaviště do střední haly na stánek č. 33.

Zdeněk Nesveda

Na otázky nám odpovídal Tomáš Pospíšil manažer marketingu.  

 

Anvi_Trade

ANVI TRADE s.r.o.,

 je výhradním dovozcem a distributorem bezpečnostních protiskluzových PVC podlahovin Altro pro transport. Je profesionálním partnerem většiny dopravních podniků, soukromých dopravců a významných výrobců silničních a kolejových dopravních prostředků v ČR. Disponuje školicím střediskem pokládky Altra, dodává veškerá potřebná profi lepidla a tmely a poskytuje nadstandardní servis při instalaci u zákazníka. Špičkový záruční a pozáruční servis je samozřejmostí.

Dalším výhradním zastoupením je britská značka luxusních vinylových podlah Amtico v dílcích, které znamenají nejširší nabídku dekorů v ČR, skvělou dostupnost a příznivou cenu. Přesvědčte se sami a nechte si zaslat vzorek zdarma! www.amtico-first.cz

BusPress – rubrika ANVI TRADE ZDE

anvi-trade_-3

ANVI TRADE na veletrhu CZECHBUS 2015, expozice za kterou získala společnost 1. cenu „Grand Prix“ do 100 m2, foto: Zdeněk Nesveda

 

anvi-trade_-1

Pokud potkáte legendární autobus Škoda 706 RTO Lux v modré barvě, můžete si být jisti, že je to „erťák“ ANVI TRADE, foto: Zdeněk Nesveda

 

ANVI TRADE 2

Podlahovina ALTRO v neuvěřitelném množství barevných variant, je právě ten produkt, který také stojí za úspěchy ANVI TRADE, foto: Zdeněk Nesveda

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

PRAHA TIP

PRAHA TIP, portál plný zajímavých informací nejen o dopravě – WWW.PRAHA-TIP.CZ

 

 

 

 

    

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.