cz  Czech      uk  EN

ANVI TRADE přímá cesta k zákazníkům…

ANVI TRADE 2016_6

Zúročené zkušenosti

Společnost ANVI TRADE v pozici zkušeného „matadora“ ve světě podlahových materiálů na českém trhu, a to nejen pro oblast veřejné dopravy, máme v našem hledáčku již pěkných pár měsíců. Na otázku, zda je ANVI TRADE největší českou firmou s podlahovými materiály, nemáme úplně jednoznačnou odpověď. ANVI TRADE je firmou, která má ve svém oboru jeden z nejlépe propracovaných systémů péče o zákazníky a partnery. Jsou to jednoznačně jedny z nejdůležitějších hodnotících kritérií, které staví ANVI TRADE do pozice lídra na českém trhu. S Tomášem Pospíšilem, šéfem marketingu u ANVI TRADE, se nyní scházíme pravidelně a můžeme upřímně říct, že čím více se dozvídáme, tím víc nás ANVI TRADE „baví“!

Silné vlastní know-how

Pro úplnost připomínáme, že firma ANVI TRADE má své vlastní silné know-how, dováží kvalitní, převážně britské podlahové materiály,  pro které v Česku vytvořila nejlepší, mimořádně kvalitní podmínky a systém pro jejich distribuci a prezentaci. Tomáš Pospíšil nám umožňuje poznat firmu i zevnitř, vysvětluje nám celou filozofii firmy, její strukturu i praktické fungování. My nyní vidíme, že veškeré činnosti, ale i celý systém fungování směřuje k jedinému bodu na vrcholu, a tím je spokojenost zákazníka a nezáleží na tom, zda se jedná o firmu nebo zákazníka „z ulice“. Zcela zřetelně je patrné, co v ANVI TRADE pozorujeme na každém kroku, že je zde skutečně vše podřízeno zákazníkovi, kterého si ANVI TRADE snaží získat výhradně férovými prostředky, kvalitou, vstřícností a zájmem o jeho problém. Dvěma hlavními činnostmi jsou zaprvé dovoz a prodej, za druhé pak  poradenská a školící činnost odborníků pro instalace všech druhů nabízených podlah. Možná se opakujeme, ale je nutné zdůraznit, že u ANVI TRADE se již nejedná pouze o prodej, ale celý sofistikovaný, vypracovaný systém v podlahovém oboru.  V  ANVI TRADE se maximálně snaží eliminovat veškeré chyby, které by mohly nastat špatnou informovaností nebo nezkušeností při manipulaci, nevhodným zacházením nebo špatně zvolenými postupy při instalaci podlah. Vše již začíná při prodeji a samotné distribuci, kdy zákazník při nákupu jakéhokoliv z materiálů zároveň s ním obdrží přiloženou informaci, jak s materiálem dál správně nakládat.

Nejširší možný sortiment v ANVI TRADE

Základ sortimentu tvoří zmiňované mimořádně kvalitní britské materiály ALTRO, protiskluzové podlahoviny, AMTICO vinylové dílce,  WESTEX luxusní vlněné koberce a BOSTIK prémiová stavební chemie. Zde také jasně vidíme, že ANVI TRADE vsadil na kvalitu již od počátku v roce 1994, kdy stal výhradním dovozcem a distributorem bezpečnostních a protiskluzových podlahovin Altro pro Českou republiku. Celý sortiment je ovšem mnohem a mnohem širší, zahrnuje celou další řadu podlahových materiálů, počínaje PVC a konče vysoce kvalitními dřevěnými podlahami a velkým výběrem nejrůznějších koberců včetně zátěžových. Neméně důležité je však další doplňkové zboží, které tvoří lepidla, tmely a všechny další komponenty, jako jsou například nejrůznější lišty, hrany, šňůry. V nabídce je také kompletní sortiment nářadí a přístrojů potřebných pro pokládání podlah, návody na jejich správné používání najde zákazník na webových stránkách nebo v papírových brožurách. V sortimentu objevujeme ucelenou nabídku prostředků a návodů pro údržbu, čištění a ošetřování podlah. Sympatické je, že zákazník si nikdy neodnáší jenom podlahový materiál, ale zároveň i vše potřebné k jeho pokládce včetně návodu v podobě správných technologických postupů.

Firemní kultura

Co při návštěvě sídla ANVI TRADE v Uhříněvsi nelze přehlédnout je image prostředí, která podtrhuje význam a důležitost nabízených materiálů. Design je jedním z důležitých prvotních faktorů, jenž ovlivňuje uvažování potenciálních zákazníků. Tady v ANVI TRADE skutečně nic nepodcenili, opět je tu vše podřízené zákazníkům, kteří se zde ocitají v příjemném, stylově čistém prostředí, vytvořeném s maximální pečlivostí, samozřejmě i za použití materiálů z nabízeného sortimentu. Významně silná firemní kultura, která dobře působí na nás a určitě i na zákazníky, se promítá i na dalších místech.

Přehlédnout nejde industriální, architektonicky mimořádně povedené, vkusné a čisté ztvárnění budovy sídla firmy, propojené logicky se skladovými prostorami. Galerie – showroom tvoří podstatnou část přízemní budovy a je prostorem, kde se vám představuje neuvěřitelně široký sortiment zboží. Dobrým příkladem je také jednotně zvolený design firemní flotily vozidel, jak u manažerů, tak i u dodávkových aut určených pro dopravu zboží k zákazníkům. To všechno jsou vjemově silné argumenty, proč mít za partnera právě ANVI TRADE. Možná ještě jeden z našich zajímavých postřehů. ANVI TRADE navenek nepůsobí megalomansky, naopak velmi pragmaticky v přesné dimenzi středně velké firmy, kde je ještě stále cítit „lidskost“, která se čím dál tím více vytrácí u velkých firem.

Lidé lidem

Osobní kontakty obchodních zástupců ANVI TRADE, kteří mají Česko „rozparcelované“, stojí ve velké míře také za současným obchodním úspěchem společnosti. Tomáš Pospíšil nám vysvětluje, „máme nyní šest obchodních zástupců, kteří mají republiku teritoriálně rozdělenou, uvažujeme však ještě o jejich navýšení. Osobní vazby přímo na klienty jsou tím nejúčinnějším nástrojem pro pravidelně se odvíjející obchod a získávaní dalších nových zákazníků“.

Ve světě, kdy mnoho obchodů již probíhá online, si čím dál tím více začínáme vážit osobního „lidského“ přístupu. Podlahářský byznys je natolik specifický, že určitě ve větší části všech obchodů je dobré využívat klasických praktik, přímého kontaktu prodejce se zákazníkem. Možná, že podlahová problematika se bude mnohým zdát nudná, ale podobně jako my jsme se přes oblast podlah v dopravě dostali k celému tématu o podlahovém byznysu, nakonec zjistíte, že podlahy jsou neméně zajímavým a důležitým oborem v porovnání s dalšími odvětvími v architektuře, designu, ale i ve zmiňovaném dopravním průmyslu. Čím více jsme v kontaktu s lidmi z ANVI TRADE, tím více vidíme, jak jsou podlahy v našem životě potřebné jak z hlediska praktického, tak i z pohledu estetického. Náš zájem se probudil až po setkání s lidmi z oboru…

 

Zdeněk Nesveda

KontaktyCENTRÁLA,PRODEJNA PODLAH, OBCHOD PRO PODLAHÁŘE

 

Anvi_Trade XX 

 ANVI TRADE s.r.o.,

 je výhradním dovozcem a distributorem bezpečnostních protiskluzových PVC podlahovin Altro pro transport. Je profesionálním partnerem většiny dopravních podniků, soukromých dopravců a významných výrobců silničních a kolejových dopravních prostředků v ČR. Disponuje školicím střediskem pokládky Altra, dodává veškerá potřebná profi lepidla a tmely a poskytuje nadstandardní servis při instalaci u zákazníka. Špičkový záruční a pozáruční servis je samozřejmostí.

Dalším výhradním zastoupením je britská značka luxusních vinylových podlah Amtico v dílcích, které znamenají nejširší nabídku dekorů v ČR, skvělou dostupnost a příznivou cenu. Přesvědčte se sami a nechte si zaslat vzorek zdarma! www.amtico-first.cz

ANVI TRADE

BusPress o ANVI TRADE jsme již napsali

Nahlédli jsme na scénu i do zákulisí

ANVI TRADE 2016_1

ANVI TRADE – pohled do „zákulisí“ skladové zásoby Altro  , foto: Zdeněk Nesveda

ANVI TRADE 2016_2

ANVI TRADE – pohled do „zákulisí“ , foto: Zdeněk Nesveda

ANVI TRADE 2016_3

ANVI TRADE – pohled do „zákulisí“ , foto: Zdeněk Nesveda

ANVI TRADE 2016_4

ANVI TRADE – pohled do „zákulisí“ , foto: Zdeněk Nesveda

ANVI TRADE 2016_5

ANVI TRADE – pohled do „zákulisí“ , foto: Zdeněk Nesveda

ANVI TRADE 2016_12

ANVI TRADE – pohled do „zákulisí“, školicí centrum  , foto: Zdeněk Nesveda

ANVI TRADE 2016_8

ANVI TRADE – pohled do „zákulisí“, sídlo firmy v Uhříněvsi , foto: Zdeněk Nesveda

ANVI TRADE 2016_9

ANVI TRADE – pohled do „zákulisí“ , foto: Zdeněk Nesveda

ANVI TRADE 2016_10

ANVI TRADE – pohled do „zákulisí“ , foto: Zdeněk Nesveda

ANVI TRADE 2016_11

ANVI TRADE – pohled do „zákulisí“ , foto: Zdeněk Nesveda

ANVI TRADE 2016_15

ANVI TRADE – pohled do „zákulisí“ , foto: Zdeněk Nesveda

ANVI TRADE 2016_16

ANVI TRADE – pohled do „zákulisí“ , foto: Zdeněk Nesveda

ANVI TRADE 2016_21

ANVI TRADE – pohled do „zákulisí“ malobchod v Praze Krči, foto: Zdeněk Nesveda

ANVI TRADE 2016_18

ANVI TRADE – pohled do „zákulisí“ čistící vybavení, foto: Zdeněk Nesveda

ANVI TRADE 2016_17

ANVI TRADE – pohled do „zákulisí“ , foto: Zdeněk Nesveda

ANVI TRADE 2016_19

ANVI TRADE – pohled do „zákulisí“ , foto: Zdeněk Nesveda

ANVI TRADE 2016_20

ANVI TRADE – pohled do „zákulisí“ , foto: Zdeněk Nesveda

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

PRAHA TIP

PRAHA TIP, portál plný zajímavých informací nejen o dopravě – WWW.PRAHA-TIP.CZ

 

Komentáře uzavřeny.