cz  Czech      uk  EN

FlixBus zavádí každodenní spoje do Zlína a Kroměříže

ilustrační foto FlixBus

ilustrační foto FlixBus

.

  • Nové zastávky autobusového dopravce FlixBus ve Zlíně a Kroměříži od 2. září
  • Každodenní přímé spojení s Prahou a Brnem, jízdenky od 29 Kč
  • 2,3 milionu přepravených cestujících FlixBusu v Česku za první rok

FlixBus v České republice nabídne od 2. září další autobusová spojení, tentokrát se zaměří na Zlínsko. Na trase mezi Prahou, Brnem, Kroměříží a Zlínem dopravce nabídne týdně přes 40 spojů. V Kroměříži budou kromě autobusového nádraží zastavovat i na Milíčově náměstí. Jízdenky na nová spojení mohou zákazníci ode dneška zakoupit na webových stránkách nebo v mobilní aplikaci FlixBusu.

„Zlínsko je jedním z českých regionů, kde naše zelené autobusy prozatím nejezdily. Na trase mezi Zlínem a Prahou vidíme velký potenciál. Našim zákazníkům se snažíme nabízet stále šiřší síť zelených autobusů a expandovat plánujeme i do dalších regionálních měst,“ uvádí Martina Čmielová, tisková mluvčí FlixBusu pro Českou republiku a Slovensko.

Na trase mezi Prahou a Zlínem dopravce od 2. září vypraví přes 40 spojů týdně. Ze Zlína budou autobusy FlixBus vyjíždět denně v 6:30, 10:30 a 15:30 hodin. Z autobusového nádraží v Kroměříži odjedou v 7:10, 11:10 a 16:10, ze zastávky na Milíčově náměstí o 5 minut později. Do Brna autobusy dorazí v 8:10, 12:10 a 17:10 a po třicetiminutové pauze vyrazí na cestu po dálnici D1. Do Prahy na Florenc přijedou v 11:20, 15:25 a 20:20.

Opačným směrem budou zelené autobusy vyjíždět denně v 8:20, 13:20 a 17:20 z Florence, na konečnou do Zlína dorazí v 13:10, 18:10 a poslední ve 22:15, do Kroměříže o 40 minut dříve. Nejvýhodnější jízdenky pro cesty v rámci České republiky začínají od 29 Kč.

 

FlixBus na AN Florenc (foto: Zdeněk Nesveda)

FlixBus na AN Florenc (foto: Zdeněk Nesveda)

 

FlixBus v Česku expanduje do dalších měst a zlepšuje Wi-Fi připojení v autobusech

FlixBus postupně pracuje na větším propojování regionů s Prahou. Na jihovýchodě Moravy zavedl každodenní spojení z Uherského Brodu a Uherského Hradiště v červnu tohoto roku. Od minulého týdne jezdí autobusy FlixBusu i do Sokolova a Chebu.

 „Na rozvoji naší zelené sítě pracujeme kontinuálně. Naše autobusy od 9. srpna zastavují na zastávkách Sokolov Těšovice, Sokolov Terminál a Cheb autobusové nádraží. Týdně se jedná o více než 30 spojů,“ doplňuje Martina Čmielová.

Globální poskytovatel mobility FlixBus působí na českém dopravním trhu už téměř rok. Od loňského srpna přepravil v rámci Česka a mezi ČR a zahraničím 2,3 milionu cestujících. Svým zákazníkům nabízí vysoký komfort cestování se vším, co je pro pohodlnou cestu nezbytné – nabíjecími zásuvkami, extra místem na nohy, dostatečným zavazadlovým prostorem a kvalitním Wi-Fi připojením.

Od srpna poskytuje v rámci vnitrostátních linek neomezené připojení na internet v kvalitě 4G/LTE a plánuje odblokovat streamovací služby jako Spotify, Youtube, iVysílání ČT atd. s maximálním datovým tokem 1 Mb/s. Zákazníci zelených autobusů mohou v rámci většiny vnitrostátních tras navštívit i zábavní portál v prohlížeči svých zařízení na stránce media.flixbus.com. Zde najdou aktuální polohu vozidla zobrazenou na mapě, informační zprávy, filmy a hry. Portál zábavy je dostupný v češtině, angličtině i němčině a nabídku dostupných filmů plánuje FlixBus pravidelně obnovovat.

TZ: FlixBus

.

 

reklama

O slovenském veletrhu BUS SHOW 2019

WWW.BUSSHOW.EU

Agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO Nitra 19.2. – 21. 2. 2019

Veletrh se koná pod záštitou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenské republiky  

 

.