cz  Czech      uk  EN

Eberhard Wolters nová tvář ve vedení společnosti Solaris Bus & Coach SA

Eberhard Wolters

Majitelé Solarisu Solange a Krzysztof Olszewski a členové správní rady s účinností od 1. července jmenovali za člena představenstva Solaris Bus & Coach SA pana Eberharda Wolterse.

Eberhard Wolters bude stát v čele oddělení prodeje, marketingu a poprodejních služeb. Po několik měsíců v této funkci zastupoval Zbigniew Palenica, který je v současné době na pozici ředitele odpovědného za rozvoj oddělení kolejových vozidel.

„Příchod pana Wolterse do představenstva naší společnosti jistě přispěje k účinnějšímu provádění naší obchodní strategie a dalšímu rozšíření vývozu. Chceme posílit pozici značky Solaris na trzích v nichž jsme již zavedení. Chceme v těchto oblastech také usilovat o klienty v nových segmentech. Obchodní zkušenosti pana Eberharda Wolterse nám nepochybně toho pomůžou dosáhnout“- řekl Dr. Andreas Strecker, generální ředitel společnosti Solaris Bus & Coach SA

Eberhard Wolters od začátku své kariéry pracoval v automobilovém průmyslu. Krátce po absolvování školy nastoupil ke společnosti Robert Bosch, kde zastával řadu pozic v německém a belgickém zastoupení firmy. V průběhu dalších let zastával vedoucí manažerské pozice ve firmách Robert Bosch, Recaro, Heraeus, stejně jako ve společnosti Eberspächer, kde byl povýšen na pozici generálního ředitele v oddělení klimatizace.

TZ: Solaris Bus & Coach SA

 

Solaris_logo

 

 

dekra_skola MM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře uzavřeny.