cz  Czech      uk  EN

Dopravní stavby na veletrhu EUROTRANS v Brně

Mezi obory dopravního veletrhu EUROTRANS přibyly dopravní stavby. Na základě podnětu Svazu podnikatelů ve stavebnictví pořadatelé rozšířili nomenklaturu veletrhu EUROTRANS o dopravní stavby.

Dopravní stavby – Pražský ohruh Lahovické mosty, foto: Zdeněk Nesveda

Dopravní veletrh EUROTRANS je novým projektem Veletrhů Brno, jeho první ročník se uskuteční od 11. do 14. září 2013. Vzhledem k důležitosti oboru dopravy nejen pro českou ekonomiku má tento projekt ambice stát se jedním z klíčových veletrhů na brněnském výstavišti.

Dopravní stavby – Strahovský tunel, foto: Magistrát hlavního města Prahy

Po stanovení oborového členění veletrhu, které zahrnovalo problematiku všech dopravních oborů, oslovil pořadatele také Svaz podnikatelů ve stavebnictví, který projevil zájem o možnost prezentace svých členů právě na veletrhu souvisejícím s jednou z nejdůležitějších oblastí zakázek stavebních firem, s dopravou. Svaz podnikatelů ve stavebnictví se před koncem roku 2012 stal partnerem veletrhu EUROTRANS a oborové členění tohoto veletrhu bylo rozšířeno o všechny druhy dopravních staveb. Pro Veletrhy Brno je tento zájem potvrzením správnosti koncepce veletrhu, případná účast stavebních firem je i šancí na zvýšení počtu vystavovatelů a dostatečné obsazení výstavní plochy na brněnském výstavišti během veletrhu EUROTRANS.

TZ: BVV

BusPress – dopravní stavby „CHYTRÁ DÁLNICE“

Významné dopravní stavby

Dopravni stavby – železniční uzel, estakáda , foto: Zdeněk Nesveda

Dopravni stavby – Pražský okruh, Lahovické tunely, foto: Zdeněk Nesveda

Dopravní stavby – stanice metra Střížkov, foto: Magistrát hlavního města Prahy

Dopravní stavby – železniční uzel Praha, estakáda, foto: Zdeněk Nesveda

Dopravní stavby – železniční uzel, estakáda Praha, foto: Zdeněk Nesveda 

Tagy: , , ,

Komentáře uzavřeny.