cz  Czech      uk  EN

Dopravní společnost Vega Tour na veletrhu CZECHBUS

Vega Tour (ilustrační foto: Zdeněk Nesveda)

Vega Tour (ilustrační foto: Zdeněk Nesveda)

Společnost Vega Tour je rodinný podnik založený v roce 1991, a je jedním z nejvýznamnějších evropských autobusových operátorů. Disponuje více než 150 zájezdovými autobusy, minibusy a limuzínami průměrného stáří 2 roky. Mimo samotné dopravy se zabývá mnoho činnostmi přímo souvisejících s dopravní problematikou. Je také jednou z dopravních společností, která vystavuje a prezentuje svojí činnost na veletrhu CZECHBUS.

Zprostředkování práce a vytěžování pro autobusy

Nabízí českým dopravcům práci pro jejich autobusy v oblasti střední a východní Evropy. Jedná se také o výlety, transfery a poznávací zájezdy v České republice. Vega Tour dokáže externí autobusy s kapacitou padesát míst vytížit na dobu až pěti měsíců. Nabízí také v případě úspěšné spolupráce případný odprodej některého z autobusů z vlastní flotily, u kterého pomůže zajistit financování.

Prodej ojetých autobusů

Na základě našich mnohaletých zkušeností s obchodováním s autobusy a takédíky kontaktům na přední evropské autobusové dopravce spustil Vega Tour virtuální bazar s autobusy. V bazaru najde zákazník nabídku nejen autobusů z vlastní vlastní flotily, ale také i vozy dalších dopravců. Všechny autobusy, které najdete v nabídce, jsou podrobeny podrobné prohlídce. Vega Tour, při dovozu autobusu ze zahraničí také zajistí financování a veškeré formality.

Autoservis Vega Tour

Servisní služby Vega Tour zajišťuje pro dodávková vozidla, nástavby, nákladní vozy, autobusy i osobní automobily. Poskytuje komplexní služby firemním flotilám užitkových vozů, všech značek. Zabezpečuje cenově výhodný servis 24 hodin pohotovostním vozidlem v rámci celé Evropy. Zabezpečuje výměnu pneumatik, běžné opravy, servis a opravy klimatizačních jednotek a případně zajištění odtahu poškozeného vozidla.

Autoškola a akreditační středisko Vega Tour

Specializuje se na výcvik autobusových řidičů. Kurzy se uskutečňují s nejmodernějším výcvikovým autobusem v Česku, Mercedes – Benz Tourismo z roku 2015.

Školení řidičů

Dále Vega Tour nabízí profesní školení řidičů dle platného zákona 247/2000 Sb. o zdokonalování odborné způsobilosti řidičů a jeho prováděcích vyhlášek. Pro firmy i řidiče, kteří se společností dlouho době spolupracují, poskytuje výrazné slevy.

zdroj: Vega Tour, CZECHBUS

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

 

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

 

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

 

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

 

 

 

 

.

.

 

 

Komentáře uzavřeny.