cz  Czech      uk  EN

Cyklobusy, Krkonoše, Jizerské hory, Český ráj

 

Doprava cyklobusy Krkonoše, Jizerky, Český ráj je v plném proudu (foto: BusLine)

Doprava cyklobusy Krkonoše, Jizerky, Český ráj je v plném proudu (foto: BusLine)

PROVOZ CYKLOBUSŮ je V PLNÉM PROUDU!

Semily, 30. června 2017 – Cyklistická sezóna je již v plném proudu a společnost BusLine ji opět v letošním roce podporuje cyklobusy, na které si už všichni sportumilovní příznivci zvykli. Šlápnout do pedálů tedy nemusí už ze svých domovů, ale naopak se do srdce Krkonoš, Jizerských hor i Českého ráje dostanou díky pohodlným turistickým linkám, které již několik let BusLine provozuje.

 Krkonošské cyklobusy snad konečně po běžné trase bez uzavírek

 Již od začátku června můžete využívat tradiční páteřní „Krkonošský cyklobus“ v trase Harrachov – Rokytnice n. J. – Jilemnice – Benecko – Vrchlabí – Janské Lázně – Pec p. S. – Pomezní Boudy s odjezdem v 7:00 z Harrachova a zpět v 16:50 z Pomezních Bud. Po letech složitých uzavírek letos snad konečně celou sezónu odjezdíme bez silničních komplikací po běžné trase.

Spoje na páteřní (červené) krkonošské cyklolince jsou v provozu o víkendech a svátcích až do 30. září 2017, a o prázdninách i v pracovních dnech. Během září pak červená linka pojede i každý čtvrtek až do 27. 9. 2017. Dopravu po stejné trase v opačném směru (ráno z Pomezních Bud a odpoledne z Harrachova) zajišťuje dřívější OSNADO, nově začleněné pod ARRIVU VÝCHODNÍ ČECHY.

Denně až do 30. září je v provozu i cyklobus na žluté lince z Jilemnice na Mísečky.

Každý den až do 29. října 2017 je k dispozici také pravidelný turistický autobus z Horních Míseček na Zlaté návrší, ke kterému každý den o prázdninách a o víkendech během září přijede i pár spojů z Rokytnice a nově také o víkendech hlavních prázdnin dva páry spojů ze Zlatého návrší až od/do Harrachova, žel. stanice.

 Každá linka cyklobusů Českého ráje bude mít letos svou uzavírku

 V Českém ráji zůstávají zachovány základní linky turistických autobusů:

  • Turnov – Jičín přes Vyskeř (červená)
  • Turnov – Jičín přes Kacanovy (žlutá)
  • Semily – Rovensko – Jičín (modrá)
  • Semily – Vyskeř – Turnov – Malá Skála – Kozákov – Semily (zelená)

Červená linka 391 bude od 1. 7. zajištěna přes Borek a Ktovou, a to z důvodu probíhajících oprav úseku Troskovice-Újezd p. Tr.

Žlutá linka 392 je zajišťována po běžné trase.

Modrá i zelená linka pojedou celou sezónu ze Semil přímo na Kozákov bez obsluhy Chuchelny kvůli uzavírce u Klinkovic. Modrá linka, která míří přes Rovensko na Jičín, pak ještě kvůli opravě mostu na Podtýně před Rovenskem vjede do Rovenska od Radvánovic a Blatců.

Provoz českorájských turistických autobusů bude obstarán červenou linkou Turnov-Vyskeř-Jičín v plné šíři od 1. července.

I přes množství nepříjemných uzavírek nedochází ke změnám v tradičních časech jízd cyklobusů a nemění se ani tradiční přestupní možnosti mezi cyklobusy na Vyskeři a mezi cyklobusy a vlaky v Turnově i v Jičíně.

Cyklobusem na Jizerku i do Bedřichova

Až do 1. října 2017 využijte víkendového cyklobusu na trase Liberec – Bedřichov – Jablonec n. N. – Turnov (cyklobus na Bedřichov). V době letních prázdnin od 1. července do 3. září bude každý všední den provozován cyklobus s odjezdem v 8:30 hod. z Jablonce nad Nisou směr Bedřichov, Liberec a zpět v 9:35 hod.

Provoz cyklobusu na trase Jablonec n. N. – Bedřichov – Tanvald – Kořenov, Jizerka (cyklobus na Jizerku) mohou všichni milovníci cyklistiky využít až do 1. října 2017. Letos opět přidáváme nový pár víkendových spojů (111 a 112), který cyklistům nabízí možnost přímého a rychlého spojení mezi Jabloncem nad Nisou a Jizerkou. Tento pár spojů se v loňské sezóně osvědčil, a proto i letos bude cyklobus v období od 1. července do 3. září vyjíždět již v 7:30 hod. z Jablonce nad Nisou přes Lučany nad Nisou a Smržovku na Jizerku a zpět pojede v 8:30 hod.

Informace – Jízdní řády najdete zde…

 

TZ: BusLine

 

Doprava cyklobusy Krkonoše, Jizerky, Český ráj je v plném proudu (foto: BusLine)

Doprava cyklobusy Krkonoše, Jizerky, Český ráj je v plném proudu (foto: BusLine)

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

Chytrá a zdravá doprava ve městech 2017

 

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

.

.

.

 

 

 

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.