cz  Czech      uk  EN

BUS SHOW Nitra 2018: Kompletní nabídka autobusů ISUZU

 

Od roku 2004 se na Slovensku a v Česku prodávají turistické autobusy ISUZU. V současnosti jsou nezajímavějšími a také nejoblíbenějšími autobusy na trhu v kategorii „midi“ s kapacitou 25 až 39 míst. Na veletrhu BUS SHOW 2018 v Nitře představí společnost TURANCAR hned tři typy autobusů „midi“, NOVO, TURQUOISE a VISIGO nejnovější generace Euro 6b. Více informací o veletrhu BUS SHOW se dočtete zde.

Společnost TURANCAR je Česko – Slovenské výhradní zastoupení pro autobusy značky ISUZU. Zabývá se převážně prodejem a servisem turistických malokapacitních autobusů modelové řady TURQUOISE, NOVO a VISIGO, jedná se o jednoznačně nejúspěšnější turistické autobusy ve své kategorii s obsaditelností 25 – 39 míst. ISUZU „midi“ nejvíc využívají incomingové cestovky, ne zřídka se je potkáváme také jako školní autobusy, nebo pro dopravu sportovních oddílů a zájmových sdružení. ISUZU je bez pochyby tím nejlepším současným řešení ekonomické dopravy v malých rozměrech. K úspěchům prodeje přispívá zejména dobrý poměr ceny, kvality a použitelnosti autobusů ISUZU. Prodejní a servisní místa se nachází v Čechách v Praze a na Slovensku v Nitře.

FOR ISUZU CZECH GROUP

TURANCAR CZ v Praze je součástí uskupení „FOR ISUZU CZECH GROUP“ které vzniklo v rámci partnerských vztahů s firmou ProScan a.s. která v Čechách reprezentuje skupinu ISUZU Trucks a prodej pickupů ISUZU D – MAX. Propojením vznikla v Česku unikátní struktura ISUZU s komplexní nabídkou ISUZU. Zákazníci nyní, úplně poprvé najdou veškeré služby ISUZU pod jednou střechou. „FOR ISUZU CZECH GROUP“ svým zákazníkům nabízí prodej a servis autobusů, lehkých nákladních aut od 3,5 t do 14t, pickupů D – MAX.

V rámci uskupení TURANCAR nabízí také náhradní díly tzv. ISUZU INDUSTRIAL ENGINES pro pracovní a stavební stroje všech značek vybavené motory ISUZU a veškeré další díly pro užitková vozidla dovážená do Evropy.

BUS SHOW

O veletrhu BUS SHOW

Veletrh BUS SHOW je vůbec prvním inovativním autobusovým veletrhem na Slovensku, uskuteční se ve dnech 5. 6. – 7. 6. 2018 v Nitře v areálu TURANCAR na Bratislavské ulici. Na výstavní ploše 4 600 m² se představí nejnovější dopravní prostředky pro veřejnou hromadnou dopravu, včetně elektrobusů a autobusů s alternativními pohony z produkce evropských výrobců. Na BUS SHOW nebudou scházet ani nejmodernější a nejkomfortnější autobusy pro turistickou a dálkovou dopravu. Součástí veletrhu budou expozice s elektronickými informačními a odbavovacími systémy, servisní technikou a dalším příslušenstvím.

V rámci veletrhu se první den uskuteční konference Elektrické autobusy pro město v kontextu Smart Cities. Budoucnosti veřejné dopravy patří nové inovativní dopravní prostředky s čistým tichým pohonem a novým inteligentním technologiím a právě o tom se bude mluvit na konferenci, která se uskuteční na BUS SHOW.

 Generálním partnerem veletrhu je Dopravní podnik Košice a podporuje ho město Nitra. BUS SHOW je úplně prvním setkáním dopravců, dopravních společností, zástupců obcí s výrobci a prodejci autobusů.

BUS SHOW by neměl vynechat nikdo, kdo jakýmkoliv způsobem se podílí na chodu veřejné dopravy. Maximum dalších informací získáte zde.

 

.

Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 – NITRA

Konferencia „Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 podporí slovenské smart cities

 

.

.

.

SMART CITY V PRAXI

.

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

.

.

Autobusy VDL

.

Mercedes – Benz      Setra

 

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

 

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

 

 

 

 

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.