cz  Czech      uk  EN

Brusel: Od 01.01.2018 nová ekologická zóna!

 

V Belgii vstupuje od nového roku v platnost ekologická zóna. Pro cestující a provozovatele logistických služeb to znamená nutnost zvýšené pozornosti. Jak se do zóny registrovat a jaká pro ni platí pravidla vjezdu se dozvíte na stránkách www.lez-belgium.be

Hlavní město Belgie zavádí od 1. ledna celoplošnou ekologickou zónu, která zahrnuje celý region metropole s celkem 19 obcemi. Pro vjezd je nutná trvalá registrace do městské databanky, která je povinná pro všechny evropské majitele vozidel. Starší vozidla, která více zatěžují životní prostředí, budou z provozhu vyloučena. Toto nařízení je zpočátku povinné pouze pro Belgičany, cizinci se budou mít povinnost registrovat od léta 2018! Abyste však nepropásli tuto lhůtu, informujte se průběžně na portále lez-belgium.be. Zde naleznete již nyní shrnutí všech důležitých pravidel pro vjezd do ekologické zony, jakož i její hranice, které můžete podrobněji zbrazit pomocí interaktivní mapy. Internetová stránka poskytuje také důležité informace o všech stávajících i plánovaných belgických ekologických zónách, neboť v Belgii dochází v této souvislosti k neustálým aktualizacím! Ekologická zóna Antverpy je platná již od února 2017 a řidiči se do této zóny musejí registrovat před vjezdem: jednoduchý způsob registrace přímo pro město Antverpy pouze pomocí několika kliků nabízí stránka lez-belgium.be.

Téma znečistění ovzduší je v Evropě stále palčivější, a proto stále více měst zavádí na svých územích ekologické zóny. Ve Francii vstoupí letos v platnost 17 nových zón, které zahrnují částečně území celých departementů. Abyste neztratily přehled vzhlůedem k množství razantních změn, které se ekologických zón týkají, doporučujeme sledovat veškeré novinky pomocí aplikace Green-Zones. Informace o belgických ekologických zónách můžete nalézt také na stránce www.lez-belgium.be, kde také můžete jednoduše registrovat své vozidlo!

TZ: Green Zones

 

 

reklama

O slovenském autobusovém veletrhu BUS SHOW 2018…

 

.

Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 – NITRA

Konferencia „Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 podporí slovenské smart cities

 

.

.

.

SMART CITY V PRAXI

.

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

.

.

Autobusy VDL

.

Mercedes – Benz      Setra

 

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

 

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

 

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.