cz  Czech      uk  EN

Autokary VDL Futura – exkluzivní zakázka pro Arabské emiráty!

396_Futura-Emirates_web

Nizozemská společnost VDL Bus & Coach dodala pět autokarů VDL Futura FHD2-122 pro dopravní společnost Al Wegdaniyah Transport Solutions z Dubaje ve Spojených arabských emirátech (SAE). Al Wegdaniyah zajišťuje kyvadlové přepravy pro prestižní leteckou společnost Emirates mezi letištěm v Dubaji, Abú Zabí a Al Ainem. Autokary Futura jsou nepřehlédnutelné a vzbuzují pozornost díky nápadnému vyobrazení dopravního letadla Airbus A380 v barvách Emirates na bocích.

VDL Futura FHD2-122,

dlouhá 12,2 m, je speciálně konstruovaná pro potřeby letecké společnosti a disponuje velmi výkonnou klimatizací, která dobře funguje i při extrémních teplotách. Interiér pro čtyřicet cestujících je vybavený pro potřeby luxusní transferové dopravy na letiště v Dubaji.

Al Wegdaniyah Transport Solutions

Společnost Al Wegdaniyah Transport Solutions působí v Dubaji od roku 1997, poskytuje veškeré druhy osobní dopravy ve všech sedmi emirátech. Al Wegdaniyah je pověstná pečlivě udržovanými vozidly a vysokou kvalitou poskytovaných služeb.

Emirates

Emirates je národní letecká společnost ve Spojených arabských emirátech (SAE). Společnost byla založena v květnu 1985 vládou Spojených arabských emirátů. Emirates Group působí na šesti kontinentech, multi-národní tým 75 tisíc zaměstnanců složený z více než 160 národností.

Zdeněk Nesveda – BusPress

Zdroj: VDL Bus & Coach

394_Futura-Emirates_web

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

dekra_skola-MM

 

 

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.