cz  Czech      uk  EN

Autobusy RegioJet z Brna a Kroměříže budou nově zajíždět ve Zlíně až k ZOO Lešná

RegioJet-Irizar-i8_JPG_649655898

Od středy 10. 8. 2016 začaly žluté autobusy RegioJet zajíždět také do ZOO Zlín-Lešná. Nově tak budou cestující mít možnost využít autobusy RegioJet na výlet do jedné z našich nejnavštěvovanějších zoologických zahrad, a to bez přestupu na lince z Brna nebo z Kroměříže do Zlína.

Autobusy RegioJet jednou denně dovezou cestující přímo až ke vchodu do zoologické zahrady a před branami ZOO je opět vyzvednou odpoledne a odvezou zpět domů. Na linku budou samozřejmě nasazeny moderní autobusy Fun&Relax s individuálním systémem palubní zábavy s obrazovkami v jednotlivých sedačkách.

Do 31. 8. jezdí autobusy do zastávky ZOO Lešná denně, o od 1. 9. pak v sobotu a v neděli. Autobusy odjíždějí z Brna v 7.00 hodin, z Kroměříže v 9:55 a příjezd k ZOO Lešná je v 10:35 hodin.

V opačném směru je odjezd od ZOO Lešná v 16:35 hodin s příjezdem do Kroměříže v 17:40 a do Brna v 18:35 hodin.

Cena jízdného z Brna je například pro dospělého cestujícího při využití kreditové jízdenky začíná na 130 Kč v jednom směru, a případě běžné jízdenky je to pak 150 Kč (tzv. Mimošpičkové jízdné). V případě cesty z Kroměříže je cena jednosměrné jízdenky pro dospělého cestujícího 85 Kč. Na lince platí také slevy nabízené dopravcem RegioJet – například poloviční jízdné pro děti od 6 do 15 let apod.

RegioJet-Irizar-i8-obrazovky

Servis na palubě autobusů RegioJet:

Palubní zábava ve stylu Fun&Relax – dotykové obrazovky v každém sedadle (sledování filmů či seriálů, možnost hraní elektronických her, poslech hudby, sledování televize, interaktivní obrazovka), přípojka do elektrické sítě 230 V, moderní klimatizované prostředí, teplé nápoje zdarma a další občerstvení k zakoupení, noviny a časopisy zdarma, pohodlné kožené sedačky se stolečkem, WC je samozřejmostí. O pohodlí v průběhu cest se stará palubní personál.

TZ: RegioJet

ZOO Lešná 1

ZOO Lešná, foto: Zdeněk Nesveda

ZOO Lešná 3

ZOO Lešná, foto: Zdeněk Nesveda

ZOO Lešná 2

ZOO Lešná, foto: Zdeněk Nesveda

ZOO Lešná 4

ZOO Lešná, foto: Zdeněk Nesveda

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

PRAHA TIP

PRAHA TIP, portál plný zajímavých informací nejen o dopravě – WWW.PRAHA-TIP.CZ

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.