cz  Czech      uk  EN

Autobusy LEO Express nyní také z Klatov do Prahy

LEO1

LEO Express dále expanduje, nově vypraví přímé autobusy z Klatov přes Plzeň do Prahy. Na trase bude vždy nejlevnější

Dopravce LEO Express dále pokračuje ve své expanzi a od 4. 9. nově vypraví své přímé autobusy z Klatov přes Plzeň do Prahy. Na trase nově nabídne nejlevnější spojení, navíc bez nutnosti přestupu.

Dopravce LEO Express od září spouští novou linku z Klatov přes Plzeň do Prahy. „Mezi Prahou a Plzní vypravíme nově 2 páry spojů denně, mezi Klatovy a Prahou každý den jeden pár. Naše spoje pojedou ve velmi výhodné časy, nabídnou tak výbornou alternativu nejen pro občasné cesty a výlety, ale i pravidelné dojíždění do Prahy např. do škol nebo za prací. Na všechny autobusy také přímo navazují v Praze naše vlaky, výhodné a velmi rychlé spojení tak pro Klatovsko a Plzeňsko nabídneme např. i do Pardubic, Olomouce, Ostravy nebo Karviné“ uvedl CEO LEO Express Peter Köhler.

Moderní autobusy, Wi-Fi připojení a Business třída

Vstup dopravce LEO Express do západních Čech přináší také na tuto trasu zcela nový standard komfortu a služeb, který navazuje na další linky černozlatých autobusů dopravce. Kromě stevarda na palubě, který se stará o pohodlí a bezpečí cestujících, klimatizace, Wi-Fi připojení k internetu a elektrických zásuvek pro práci na počítači nebo dobíjení mobilních zařízení, nabídne dopravce také nápoj zdarma a sortiment doplňkového občerstvení, včetně prémiové kávy Nespresso. „Celou cestu tak mohou cestující využít k pohodlné práci nebo odpočinku. Na lince nově představíme i Business třídu s rozšířenými službami, kterou cestující znají z našich mezinárodních linek. Ta nabídne prémiovou kávu zdarma a prostor pro nohy, který je naprosto nesrovnatelný s ostatními autobusy,“ doplňuje Peter Köhler.

Výhodná časová poloha spojů, bezkonkurenčně nejnižší ceny

Na dané trase budou mezi většinou zastávek představovat spoje LEO Express nejrychlejší možné spojení. „V Praze navíc naše spoje pokračují až přímo k hlavnímu vlakovému nádraží, kde navíc navazují na naše vlaky a nekončí tak pouze na Zličíně, jako ostatní autobusy. Cenově budou navíc nové spoje vždy bezkonkurenčně nejvýhodnější. Z Klatov do Prahy již od 99 Kč, což je cena o 120 Kč nižší než v případě přímých vlakových spojů. Z Plzně do Prahy cestující zakoupí jízdenku již od 69 Kč. Výhodné bude také spojení Klatov a Plzně, kde za jízdenku cestující zaplatí pouze 40 Kč, což je o více než 30 Kč méně než u státem dotovaných vlaků.“ uzavírá Köhler.

TZ: LEO Express

Jízdní řád Klatovy/Plzeň – Praha a zpět najdete ZDE

logo_zlata

 Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

PRAHA TIP

PRAHA TIP, portál plný zajímavých informací nejen o dopravě – WWW.PRAHA-TIP.CZ

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.