cz  Czech      uk  EN

20 elektrobusů SOR NS 12 bude jezdit v Hradci Králové

Smlouvu podepsal předseda jejího představenstva Ing. Miloslav Kulich (vpravo) a za společnost SOR Libchavy, spol. s r.o. její obchodní ředitel Ing. Filip Murgaš PhD. (foto: DPMHK)

Smlouvu podepsal předseda jejího představenstva Ing. Miloslav Kulich (vpravo) a za společnost SOR Libchavy, spol. s r.o. její obchodní ředitel Ing. Filip Murgaš PhD. (foto: DPMHK)

7. září 2017 byl podepsán dosud největší kontrakt v ČR týkající se elektromobility v hromadné městské dopravě mezi Dopravním podnikem města Hradce Králové, a.s. a společností SOR Libchavy, spol. s r.o. na dodávku 20 ks elektrobusů

Za Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. smlouvu podepsal předseda jejího představenstva Ing. Miloslav Kulich a za společnost SOR Libchavy, spol. s r.o. její obchodní ředitel Ing. Filip Murgaš PhD.

Dne 7. září 2017 byl podepsán dosud největší kontrakt v České republice týkající se elektromobility v hromadné městské dopravě. Předmětem smlouvy mezi Dopravním podnikem města Hradce Králové, a.s. a společností SOR Libchavy, spol. s r.o. je dodávka 20 ks elektrobusů SOR NS 12 – Electric včetně nabíjecí infrastruktury. Celý kontrakt je rozdělen na několik dílčích etap postupných dodávek vozidel a dvou automatických rychlonabíjecích stanic, které budou umístěné na klíčových dopravních uzlech, tj. terminálu hromadné dopravy a na konečné stanici Cihelna. Součástí dodávky jsou nabíjecí stanice pro noční pomalé nabíjení elektrobusů v zázemí dopravního podniku, kde jsou již vybudovány odstavné prostory s novými elektropřípojkami   a nová trafostanice.

Hodnota kontraktu je 246.000.000,- Kč bez DPH a ukončení celého kontraktu je stanoveno do 12 měsíců od podpisu smlouvy – první dodávka vozidel bude v červnu příštího roku.

Elektrobus SOR NS 12 (ilustrační foto: Zdeněk Nesveda)

Elektrobus SOR NS 12 (ilustrační foto: Zdeněk Nesveda)

Elektrobusy budou pořízeny na základě projektů IROP 1 a IROP 2 na které vypsal v březnu 2017 Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. veřejnou zakázku „ Dodávka elektrobusů a nabíjecích technologií v letech 2017 – 2018“, kdy jde tedy celkem o dodávku 20 ks elektrobusů (15 ks v rámci projektu IROP 1; 5 ks v rámci projektu IROP 2).

TZ: DPMHK

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

 

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

 

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

 

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

 

.

.

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.