cz  Czech      uk  EN

Vyšlo 5. časopisu Městská DOPRAVA, na titulní straně E Bus Ekova Electron

Titul 6 OK

 

Právě vycházející 5. letošní číslo časopisu Městská DOPRAVA  připomíná blížící se autobusový veletrh CZECHBUS 2015. Na titulní straně vidíte elektrický autobus Ekova Electron, který právem vzbuzoval pozornost na světové výstavě Busworld před měsícem v belgickém Kortrijku. Je to elektrobus, o kterém jsme psali také na stránkách BusPress. Elektrobus Ekova Electron bude nyní také představen na veletrhu CZECHBUS v příštím týdnu v Praze a bude jedním z velkých témat na konferenci „Elektrické autobusy pro město IV“, kterou si určitě nenechte ujít. Program najdete ZDE

Titul 6_1 OK

 

Časopis Městská Doprava

Časopis Městská DOPRAVA vychází již 14 let jako dvouměsíčník a celkově vstupuje do dvacáté sezóny! Dvouměsíčník s tradicí pro všechny zájemce o městskou dopravu.

Časopis tvoří stálé rubriky Dopravci, Stavby, Veletrhy, Výrobci, Vozidla, Aktuality a Zahraničí. Obsahuje také pravidelnou rubriku Kaleidoskop informací. Redaktoři časopisu Městská doprava nejsou pouze odborníky, ale i nadšenými fanoušky, kteří si nenechají ujít žádnou novinku z oblasti MHD. Díky jejich nadšení a orientaci ve světě autobusů, tramvají, trolejbusů a dalších dopravních prostředků, tak zveřejňujeme kvalitní a čtivé informace.

Zdeněk Nesveda – BusPress

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

ŠKOLA SMYKU

dekra_skola-MM

Tagy: , , , ,

Komentáře uzavřeny.