cz  Czech      uk  EN

Veletrh Busworld Kortrijk 2015 větší než kdy předtím!

BusWorld1

BusPress, český internetový, autobusový magazín je již několik let oficiální mediální partner největší světové autobusové události veletrhu Busworld. BusPress má tematicky ke světovému veletrhu velmi blízko nejen z pohledu mediální podpory a zájmu o něj, ale i z profesního pohledu, kdy nás inspirativně Busworld zajímal v období při stavbě koncepce národního veletrhu Czechbus v letech 2011 a 2012.

Busworld zvětšuje výstavní plochy

Přípravy Busworld jsou již v plném proudu, tak aby vše bylo včas hotové do zahajovacího dne 16. 10. 2015. Vzhledem k tomu, že požadavky na výstavní plochu převyšují poptávku z roku 2013, je nutné vybudovat mobilní haly 8 a 9 o rozloze 3.000m², říká Mieke Glorieux, ředitelka veletrhu Busworld. Mobilní haly s pevným povrchem nabízí srovnatelný komfort jako pevné pavilóny a jsou také vybaveny veškerými službami. Pro zajímavost připojujeme působivé video, jak v Kortrijku „roste“ hala.

Tradiční soutěž ECW (The European Coach & Bus Week)

bez názvu

ECW se bude konat od soboty 10. října a vyvrcholí 14. října při tiskové konferenci vyhlášením poroty vítězů v jednotlivých kategoriích. Busworld zve všechny výrobce autobusů k účasti v soutěži inovativních vozů ve dvou kategoriích, autobus a autokar. V každé kategorii je možné získat cenu Grand Award – „Safety“, „Comfort & Ergonomy“, „Styling & Design“, „Ecology“ and last but not least „Innovation“. Pravidla a podmínky soutěže si lze stáhnout na nových webových stránkách Busworld . Formulář přihlášky si je také možné si vyžádat e-mailem.

Busworld Academy

busworld_academy

Programy Busworld Academy 2015 jsou mimořádně aktivní v tematických oblastech mobility s výhledem až do roku 2025, jakou roli při organizaci dopravy budou hrát v budoucnu autobusy? Jak budou vypadat autobusy budoucnosti? Zazní zde také další vize výrobců, ale i autobusových operátorů o budoucnosti linkové i zájezdové dopravy, o nových trendech, službách a technologiích. Busworld Academy připravuje několik úrovní debat u kulatých stolů, semináře o bezpečnosti, udržitelné mobilitě a komfortu cestování v autobusech a autokarech.

Již nyní se můžete podívat na předběžné programy na internetových stránkách Busworld Academy

zdroj: BusWorld

Zdeněk Nesveda – BusPress

Reklama na BusPressu – Klíč k dobrým obchodům

 

dekra_skola-MM

 

Komentáře uzavřeny.