cz  Czech      uk  EN

Veletrh BUS SHOW 2018 má již obsazené výstavní plochy

Společnost VDL Bus & Coach, patří mezi významné vystavovatele a byla úplně první přihlášená k účasti na veletrhu BUS SHOW více než rok dopředu (foto: Zdeněk Nesveda)

Společnost VDL Bus & Coach, patří mezi významné vystavovatele a byla úplně první přihlášená k účasti na veletrhu BUS SHOW více než rok dopředu (foto: Zdeněk Nesveda)

.

Slovenský inovativní autobusový veletrh BUS SHOW zdravá doprava 2018 má již dnes z devadesáti procent obsazené výstavní plochy. Uskuteční se na prostoru necelých 5 000m² a návštěvníci zde uvidí autobusy všech rozměrů, linkové, zájezdové a městské, ale i  elektrobusy a autobusy s pohonem na zemní plyn (CNG).

Budou se zde prezentovat značky autobusů a minibusů VDL, Scania, Mercedes- Benz, Iveco, SOR, ISUZU, Volvo, Rošero, Enjoy Tech Limited a KHMC.  Značky se budou prezentovat prostřednictvím výrobců, importérů i dopravních společností.  Na veletrh se přihlásilo již více než 30 vystavovatelů. Generálním partnerem je Dopravní podnik Košice a hlavními partnery jsou Dopravní podnik Bratislava a město Nitra. Součástí veletrhu je také celodenní konference Elektrické autobusy pro město v kontextu SMART CITY.

Důležitou, neodmyslitelnou součástí veletrhu jsou expozice s informačními, řídícími a odbavovacími systémy a multimediálními technologiemi. Na veletrhu je představí například společnosti Mikroelektronika, Trans Data, BUSE, HERMAN, ABIRAIL, ONE SYSTÉM, MobilBoard, Molpir.

 

O slovenském veletrhu BUS SHOW 2018
WWW.BUSSHOW.EU

 

 

Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 – NITRA

Konferencia „Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 podporí slovenské smart cities

 

.

.

.

 

SMART CITY V PRAXI

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

.

 

Autobusy VDL

 

Mercedes – Benz      Setra

 

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

 

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.