cz  Czech      uk  EN

Silná mediální podpora pro veletrh BUS SHOW 2018

 

První inovativní dopravní veletrh svého druhu na Slovensku BUS SHOW zdravá doprava 2018 je provázen silnou mediální podporou a zájmem medií i díky připravovaným prezentacím nových trendů ve veřejné dopravě.

Veletrh podpoří dvě hlavní tiskové konference, první se uskuteční v druhé polovině března ve spolupráci s Městem Nitra,  a druhá potom přímo na veletrhu 5. 6. 2018, na které se budou již prezentovat vystavovatelé v pořadí důležitosti a významu podle velikosti expozice.

Není tajemstvím, že na veletrhu se bude vystavovat převážná část vystavovatelů z České republiky, ti mají možnost čerpat dotaci z evropských fondů, z programu Marketin a získat 50% prostředků na realizaci své expozice. Na Slovensku se prodá každoročně přibližně 450 až 500 autobusů a více než 80% jich pochází právě od českých výrobců a exportérů. Je to také jeden z několika důvodů, proč je o nový dopravní veletrh z řad českých vystavovatelů takový zájem. Zájem českých firem je také vystavovat veškerý další sortiment související s veřejnou dopravou, jedná se o nové technologie, informační, odbavovací a řídicí systémy a v neposlední řadě i moderní servisní a diagnostická zařízení. V rámci veletrhu se na Slovensku také uskuteční první konference „Elektrické autobusy pro město“ v kontextu Smart City.

Veletrh se symbolicky uskuteční v roce 25. výročí vzniku dvou samostatných států Slovenské a České republiky a je to také jeden z dobrých signálů ukazující na dlouhodobě vynikající vzájemné vztahy. Na rok 2018 připadá ještě jedno důležité výročí, 90 let od doby, kdy byl ve Vysokém Mýtě vyrobený úplně první autobus v karosářské dílně Sodomka.  Právě autobusy z Vysoké Mýta nás provázejí společnou dopravní historií obou národů a v obou našich zemích jsou nejčastěji stále zastoupeny ve veřejné dopravě.

Zdeněk Nesveda

.

O slovenském veletrhu BUS SHOW 2018
WWW.BUSSHOW.EU

 

 

Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 – NITRA

Konferencia „Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 podporí slovenské smart cities

 

.

.

.

 

SMART CITY V PRAXI

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

.

 

Autobusy VDL

 

Mercedes – Benz      Setra

 

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

 

 

.

 

Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.