cz  Czech      uk  EN

Ti nejoblíbenější řidiči z BusLine

Pánové zleva: Richard Lelek, Radek Chobot a Michal Piška (foto: BusLine)

Pánové zleva: Richard Lelek, Radek Chobot a Michal Piška (foto: BusLine)

 

Vedení BusLine ocenilo nejoblíbenější řidiče autobusu Libereckého kraje –

 Michala Pišku a Richarda Lelka ze střediska Jablonec nad Nisou, kteří se úspěšně umístili v anketě o nejoblíbenějšího řidiče autobusu v Libereckém kraji. Již po desáté putuje tento titul do společnosti BusLine. Soutěž je každoročně vyhlašována v Libereckém kraji společností KORID LK a o vítězi hlasují cestující prostřednictvím on-line formuláře umístěného na webových stránkách IDOL.

 „Za vedení společnosti chci panu Piškovi a panu Lelkovi poděkovat nejen za jejich umístění v anketě o nejoblíbenějšího řidiče autobusu v Libereckém kraji, ale především za jejich kvalitní práci pro BusLine. Povolání řidiče autobusu je velmi náročné, zájem lidí o práci v dopravě je stále menší a my si velmi vážíme našich kolegyň a kolegů za volantem autobusu. Proto jsem s oceněním obou pánů neváhal, naše dámy řidičky a pány řidiče oceňujeme pravidelně v průběhu celého roku. Považujeme to nejen za formu poděkování za jejich pracovní nasazení, ale také jako motivaci pro ostatní. Jsem také velmi rád, že tentokrát cestující ocenili i řidiče z městské hromadné dopravy, která je mnohdy o to náročnější, že provoz a dopravní situace ve městech bývá složitější a vyžaduje větší pozornost, je to více stresové. Výsledek ankety je pro nás pozitivní zpětnou vazbou od našich cestujících, protože o vítězi hlasují oni sami, a toho si velice vážíme, a o to více, že v ní naši kolegové uspěli již po desáté. BusLine si velmi zakládá na profesionálním přístupu k našim cestujícím, a to jak z pohledu bezpečnosti a dochvilnosti, tak i vstřícnosti a ochoty ze strany našich kolegů i kolegyň,“ uvedl Radek Chobot, ředitel společnosti.

 

Pánové zleva: Richard Lelek, Radek Chobot a Michal Piška (foto: BusLine)

Pánové zleva: Richard Lelek, Radek Chobot a Michal Piška (foto: BusLine)

 

Michal Piška pracuje v BusLine od roku 2011, před tím už ale působil ve společnosti ČSAD Jablonec nad Nisou. Nyní jezdí městskou hromadnou dopravu v Jablonci a za ocenění ze strany cestujících je rád. „Takové ocenění ze strany cestujících jsem nečekal a samozřejmě mě to velice těší. Snažím se být k cestujícím vstřícný a práce mě baví, problém s nimi nemám, jsou na mě hodní. Co mi občas dělá problém je sjízdnost silnic, především v zimním období, a to především v horských oblastech jako je Bedřichov nebo Maxov. Takže mně osobně se dobře jezdí, když je hezky,“ dodává s úsměvem Michal Piška, vítěz ankety o nejoblíbenějšího řidiče Libereckého kraje.

 

Pánové zleva: Richard Lelek, Radek Chobot a Michal Piška (foto: BusLine)

Pánové zleva: Richard Lelek, Radek Chobot a Michal Piška (foto: BusLine)

 

Richard Lelek pracuje v BusLine od roku 2012, a také před tím už působil ve společnosti ČSAD Jablonec nad Nisou. Nyní jezdí pravidelnou dopravu v okolí Jablonce a za ocenění ze strany cestujících je rád. „Stejně jako mému kolegovi mi třetí místo v této anketě udělalo radost, jsem rád, že se mnou cestující rádi jezdí. Jezdím příměstskou dopravu, hlavně do Železného Brodu, Turnova a Harrachova. Naše práce je časově hodně náročná, s lidmi vycházím velmi dobře, mám hodné cestující. Jinak já naopak rád jezdím v zimě, jízdu ve sněhu si vyloženě užívám,“ dodává s úsměvem Richard Lelek, který se umístil v anketě na třetím místě.

Oběma kolegům gratulujeme a přejeme jim stále příjemné cestující a bezpečné cesty.

 

TZ: BusLine

.

Stálá rubrika BusLine na portálu BusPress, čtěte zde…

.

.

O slovenském autobusovém veletrhu BUS SHOW 2018…

 

.

Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 – NITRA

Konferencia „Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 podporí slovenské smart cities

.

.

.

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

.

Mercedes – Benz      Setra

 

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

 

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

 

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.