cz  Czech      uk  EN

BusLine – jízdenka k moři!

Michal David předal v rámci koncertního turné jízdenku k moři dětem z dětského domova. Michal David v současnosti koncertuje po celé České republice a včera 20. června se představil svým fanouškům i v Liberci. Ve spolupráci s BusLine a.s., kterého si vybral jako svého dopravce v rámci koncertního turné, předal jízdenku k moři dětem z Dětského domova Humpolec, díky které budou moct strávit dovolenou v Itálii.

Mám radost z toho, že se pořád najdou takové společnosti a firmy, které pomáhají dětem z dětských domovů. Pravidelně se do podobných projektů zapojuji, a proto jsem neváhal ani v tomto případě, pozval děti z Dětského domova Humpolec na náš společný koncert s Luckou Vondráčkovou, a velmi rád pomohl dobré věci. Pevně věřím, že se najde i více společností, které se tak jako BusLine do podobných projektů budou zapojovat,“ sdělil jeden z našich nejznámějších hudebních interpretů Michal David.

 

 „Naše společnost BusLine dopraví 40 dětí z Dětského domova Humpolec na dovolenou do Itálie, pro většinu z nich to bude první cesta do zahraničí vůbec. Nemají to v životě zrovna jednoduché, tak nás těší, že je můžeme alespoň něčím rozveselit a udělat šťastnějšími,“ sdělil Jakub Vyskočil, předseda představenstva BusLine a.s.

Děti čeká týdenní pobyt v italském letovisku Caorle, které je díky příjemnému klimatu a postupnému vstupu do moře skvělou destinací pro všechny věkové kategorie návštěvníků. „Chtěl bych velmi poděkovat společnosti BusLine, která dopraví naše děti k moři. Zájezdu se zúčastní jak naše nejmenší děti od čtyř let, tak i ty dospělejší a jsem si jist, že pro mnohé z nich to bude zážitek na celý život,“ dodal Pavel Matoušek, ředitel Dětského domova Humpolec. Děti se společnými silami snažily vtáhnout Michala Davida do autobusu, že by se chystal jet na dovolenou spolu s nimi…?

TZ: BusLine

 

 

O společnosti: BusLine a.s. patří mezi nejvýznamnější autobusové dopravce v České republice, provozuje pravidelnou, městskou i zájezdovou dopravu. Disponuje flotilou více než 450 autobusů s průměrným stářím 7 let, zaměstnává na osm set pracovníků. Působí převážně v Libereckém, Královohradeckém, Ústeckém, Středočeském kraji a rovněž v Jihomoravském kraji. Roční výnosy jsou cca 1 mld. korun.

 

 

Reklama:

„EUROTRANS VELETRH  OBCHODNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ“

Informace o veletrhu EUROTRANS 2013, klik a jsi tam!

 

 

Tagy: , , ,

Komentáře uzavřeny.