cz  Czech      uk  EN

Tak už známe řidiče roku!

foto 1

Titul „Řidič roku“ z Libereckého kraje získal Jiří Štefánek ze společnosti BusLine.

Již sedmý titul „Řidič roku“ za Liberecký kraj putuje k zaměstnanci do společnosti BusLine a.s. V letošním roce zvítězil Jiří Štefánek ze střediska Turnov. Soutěž je každoročně vyhlašována v Libereckém kraji společností KORID LK, spol. s.r.o. a o vítězi hlasují cestující prostřednictvím on-line formuláře umístěném na webových stránkách.

  „Jsme opravdu pyšní na to, že již sedmý titul Řidiče roku Libereckého kraje putuje k našemu kolegovi z BusLine. Pan Štefánek patří mezi nejdéle pracující zaměstnance firmy, pracuje zde přes čtyřicet let. Začínal v ČSAD Hradec Králové, s.p. už jako student učebního oboru. Tato anketa je pro nás významnou zpětnou vazbou, protože o vítězi rozhodují sami cestující. BusLine si velmi zakládá na profesionálním přístupu k našim cestujícím, a to především z pohledu bezpečnosti a dochvilnosti, ale také vstřícnosti a ochoty ze strany našich kolegů i kolegyň. Povolání řidiče autobusu je velmi náročná profese, a proto jsem rád, že jejich práce je oceňována v anketách tohoto typu,“ uvedl Tomáš Roubiček, generální ředitel BusLine a.s.

 foto 2

Cenou pro vítěze je sklenice s vyrytým jménem. Jiří Štefánek začínal v ČSAD Hradec Králové, státní podnik, už jako student učebního oboru v roce 1972. O tři roky později nastoupil do provozu dílen. Za volant autobusu usedl v roce 1998 a od té doby najel 1.200.000 km bez nehody. V současnosti jezdí na trase Turnov-Bukovina, v minulosti působil na lince Liberec-Brno, a také zajišťoval zájezdovou dopravu. Pan Štefánek zítra oslaví svoje 58. narozeniny a žije v osadě Kobylka u Turnova. „Pan Štefánek patří k velmi kvalitním a spolehlivým řidičům, práce ho baví a na jeho výkonech je to vidět. Vždycky, když je potřeba vypomoct, rád se nabídne. Mohu se na něj maximálně spolehnout a se svěřenou technikou nakládá příkladně. Jsem moc rád, že mám ve svém týmu takového kolegu,“ uzavřel Radek Svoboda, vedoucí střediska Turnov.

 

logo_busline_cmyk

 

O společnosti: BusLine a.s. patří mezi nejvýznamnější autobusové dopravce v České republice, provozuje pravidelnou, městskou i zájezdovou dopravu. Disponuje flotilou 500 autobusů s průměrným stářím 6,5 let, zaměstnává téměř devět set pracovníků. Působí převážně v Libereckém, Královéhradeckém, Ústeckém, Středočeském a rovněž v Jihomoravském kraji. Roční výnosy jsou cca 1 mld. korun. Jako jediný autobusový dopravce v ČR provozuje bezpečné autobusy pro přepravu dětí.

BusPress váš reklamní partner ve světě autobusů

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.