cz  Czech      uk  EN

Sunsundegui SC7 – design, inovace, nižší spotřeba, vyšší jízdní komfort!

Sunsundegui SC7

Představujeme vám nejnovější model turistického autokaru SC7 španělského karosáře Sunsundegui, kde dle názoru odborníků se podařilo designerům dosáhnout ideálně čistých liniových tvarů. Odlehčené pojetí exteriových částí tvoří harmonizující celek moderního a líbivého autokaru. Shodujeme se, že vhodnější pro elegantnější vzhled je olakování v jasnějších světlých tónech.

Oproti předchozím modelům má SC7  nové panoramatické čelní sklo Optikool (ideální pro lepší výhled při turistických výletech). Symetricky umístěná zpětná zrcadla, plynule vychází z karosérie a zajišťují výbornou viditelností.  Je zde také více místa pro řidiče s dobrou ergonomií ovládacích prvků.  Autobus má širokou, dobře osvětlenou (LED) uličku, interiérové řešení umožňuje snadnou údržbu. Nový přední vstup se čtyřmi nízkými schody, umožnuje lepší nastup do prostoru pro cestující. Nově je také vyřešené místo pro průvodce. Inovací se také dočkala zadní část autobusu, s novým typem LED osvětlení, lepším přístupem do motorového prostoru a novým umístěním couvací kamery.

Nástavby SC7 je možné běžně aplikovat na podvozky Volvo, MAN, Mercedes a další, v provedení HD dvou a tří náprav v délkách  12.35m, 13.10m, 14.00 a 15.00 m.

 Více o Sunsundegui SC7 ZDE!

Text. Zdeněk Nesveda

Foto: Sunsundegui

 

BusPress – nová rubrika BEST COACH

logo(1) buspress

 

 

 

 

Více o nejnovějším Sunsundegui SC7  zde

Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.