cz  Czech      uk  EN

STUDENT AGENCY posiluje před letní sezónou mezinárodní linky

Student Agency 1
Kromě snížení cen přichází STUDENT AGENCY také s posílením nejoblíbenějších linek. Krásné počasí a volné víkendy přímo vybízejí k tomu strávit je v některém z měst v okolních zemích. „Posílili jsme žluté linky hned do 13 zemí Evropy. Ještě častěji se s námi milovníci cestování dostanou do Itálie, Francie, Holandska, Německa nebo Rakouska,“ říká Ivana Kašická, ředitelka autobusové dopravy STUDENT AGENCY

Do Říma, kterému se pro jeho slavnou historii přezdívá Věčné město, teď jezdí žluté autobusy dokonce 4krát týdně. Kvůli velké poptávce cestovatelů STUDENT AGENCY posílila také linky o Paříže, kam nově linky vypravujeme až pětkrát do týdne. Dokonce několikrát denně se pak točí autobusy na linkách do Maďarska, Německa nebo Rakouska.

Například do centra rakouské metropole se lidé dostanou z Brna až 9x denně, z Prahy pak až 11x denně. „Díky výhodným cenám jízdenek a husté síti spojů se dá do Vídně zajet i na jediný den nebo víkend a užít si letní procházku po nejznámějších památkách, pravý vídeňský sachr s kávou nebo nákupy,“ popisuje Ivana Kašická.

Na všech mezinárodních linkách se cestující mohou těšit na moderní autobusy ve stylu FUN & RELAX s nadstandardním servisem. Kvůli posílení linek jsme na konci května rozšířili naši autobusovou flotilu o pět nových autobusů ve stylu FUN & RELAX a už teď čekáme na dodání dalších.

V těchto moderních autobusech má k dispozici vlastní dotykovou obrazovku se zábavním portálem, na němž je možné sledovat filmy a seriály, hrát elektronické hry, poslouchat hudbu nebo sledovat televizi. Samozřejmostí je také servis palubního personálu – stevardka během jízdy nabízí zdarma cestujícím teplé nápoje nebo noviny a časopisy.

Více informací ZDE

STUDENT AGENCY  v současné době provozuje mezinárodní autobusové linky do desítek měst v 15 zemích Evropy. Kromě sousedních států žluté linky pravidelně zajíždějí také do Francie, Švýcarska, Itálie, Velké Británie, Holandska nebo Dánska. Aktuálně připravujeme spuštění nové linky Ostrava – Katovice – Krakov. V roce 2014 autobusy STUDENT AGENCY na všech vnitrostátních a mezinárodních linkách přepravily 6,7 milionu cestujících.

 

dekra_skola MM

Komentáře uzavřeny.