cz  Czech      uk  EN

Staň se na jeden den záchranářem! – náš TIP na výlet

V sobotu 19. 5. 2012 od 13 hodin můžete opět prožít zajímavý den v centru Olympia v Teplicích! Vidět záchranáře v akci, zasoutěžit si a vychutnat další zajímavosti připravené pro tradiční Den prevence  Město Teplice spolu se záchrannými složkami pro vás připravilo odpoledne plné akcí, soutěží, kvízů, prostě zábavy.

Staň se na jedno odpoledne záchranářem!

Vyzkoušej si hasičský útok na cíl, střelbu, jízdu zručnosti, nauč se dát první pomoc. Za každý splněný úkol dostaneš sladkou odměnu, policie bude vydávat dětské řidičské průkazy a brát otisky prstů.Pro dospěláky jsme připravili soutěž v přesnosti parkování. Ukažte se pánové,jak dokážete manévrovat a dámy se doufám také nenechají zahanbit. Vítěz dostane od partnera akce 1.000 Kč v hotovosti.

Na vlastní oči uvidíte, jak je náročné dostat zraněného člověka z vozu ,který měl autonehodu. Hasiči a zdravotníci vám toto vše ukáží jen u nás.  Simulace dopravní nehody bude probíhat ve 14h a v 15.30h.

Zapojte se do naší soutěže „Namaluj svého záchranáře“. Více o soutěži se dozvíte také  v sekci „Novinky“. Hrajeme o dva poukazy na dětský letní tábor!

Preventivní stanoviště s tématem bezpečnosti silničního provozu má pod patronací projekt „SAFETYSHOW na cestách“, jehož hlavními partnery jsou FORD Urban auto Most, ŠÍF autoškola, VOLVO Truck Czech, TURANCAR – autobusy ISUZU, Credium finance, Nokian Tyres a další…

 

Více informaci na: www.litcom.cz

Komentáře uzavřeny.