cz  Czech      uk  EN

Společná expozice ISUZU Novo a ISUZU D – MAX na autosalonu v Liberci

SUZU Autosalon Liberec 5

Oblíbený model autobusu ISUZU Novo představila společnost TURANCAR CZ společně s svozy ISUZU D – MAX na prvním ročníku výstavy Autosalon v Liberci od 10. Do 12. října 2014.

Vše o modelu autobusu ISUZU NOVO ZDE

 SUZU Autosalon Liberec 3

 SUZU Autosalon Liberec 1

ISUZU D – MAX v Liberci EURO CAR VIK s.r.o.

Isuzu D-MAX má vysokou úroveň odolnosti a robustnost je jeho doménou. Jeho stabilní konstrukční systém ho dělá extrémně zatížitelným v každé situaci. Robustní karoserie Isuzu D-MAX z galvanizované oceli se stará o jeho stabilitu. Systém pohonu 4 kol (4WD), obratnost a velká světlá výška Isuzu D-MAX slouží v těžkém terénu. Žádná překážka ho nezastaví. S třemi různými kabinami se dokáže Isuzu D-MAX přizpůsobit každému individuálnímu přání.

V Liberci jsme otevřeli nový autorizovaný servis ISUZU, který je určen nejen pro nákladní vozidla ISUZU, ale pro všechny značky nákladních automobilů provedení N1 +N2 +N3 včetně pneuservisu (zouvačka s vyvažovačkou). Jedná se o 12 metrů dlouhou dílnu s 10 metrovou montážní jámou a 12 tunovým heverem s výškou vrat 4.200 mm. Kontaktní telefon na příjem zakázek do Liberce je 602 489 277 (p. Laštovička Jiří) nebo 603 198 836 (p. Svárovský Pavel) a e-mail servis.liberec@eurocarvik.cz .

Kontaktní telefon na příjem zakázek do Lučan nad Nisou je 606 635 361 (p. Kukla Pavel) a e-mail je servis.lucany@eurocarvik.cz.

Zdeněk Nesveda –  BusPress

SUZU Autosalon Liberec 2

SUZU Autosalon Liberec 4

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.