cz  Czech      uk  EN

ISUZU NOVO, HOP ON – HOP OFF, nová dimenze turistiky v Praze!

Jaro v Praze otevírá novou turistickou sezónu se zbrusu novými autobusy ISUZU v nepřehlédnutelném barevném designu společnosti HOP ON – HOP OFF. Majiteli prvních nových autobusů jsou významné pražské incomingové dopravní společnosti Data Autotrans a Premiant City Tour. Standardní provedení autobusu NOVO Ultra je doplněno unikátním audiomediálním informačním zařízením s informacemi o Praze ve 22 jazycích.

Autobusy ISUZU jsou ideálním řešením pro dopravu ve středních rozměrech nejen v oblasti turistiky.  Autobusy ISUZU na českém trhu prodává již devět let společnost TURANCAR CZ, která svým zákazníkům vytváří ty nejlepší podmínky při prodeji, servisu a prodeji náhradních dílů.

www. turancar.cz

text: Zdeněk Nesveda foto: HOP ON – HOP OFF

PŘIJĎTE K NÁM A ZAŽIJTE PRAHU JINAK!

Zažijte Prahu jinak a vyzkoušejte tento jedinečný způsob dopravy v pražských ulicích. Tři různé okruhy Vám umožní pohodlnou přepravu po městě s možností neomezených nástupů a výstupů, a to po celých 48 hodin!

Po celou dobu jízdy Vám bude v autobuse k dispozici asistent, který Vám odpoví na Vaše případné dotazy, a u kterého si budete moci zakoupit jízdenku do našich HOP ON – HOP OFF autobusů. Trasa A DOWNTOWN je navíc vybavena sluchátky s audio nahrávkami o Praze ve 22 světových jazycích. Audio nahrávky na ostatních trasách budou doplněny v nejbližší době.

V ceně jízdenky je také 1 hodinová plavba výletní lodí, kterou si rozhodně nenechte ujít!

www.hopon-hopoff.cz

Tisková informace: foto: HOP ON – HOP OFF

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.