cz  Czech      uk  EN

ISUZU BUS na velkolepé akci LODĚ NA VODĚ & KARAVANY V PRAZE – srdečně vás zveme!

 

V duchu cestování, turistiky, sportu, využití volného času se bude odehrávat 5. ročník výstavy na Vltavě „ LODĚ NA VODĚ“.  Společnost Turancar CZ a autobusy ISUZU k této události neodmyslitelně patří.

Aktuálně vystavený model autobusu ISUZU NOVO Ultra je elegantní záležitost pro turistické cesty ve středním rozměru na středně dlouhé vzdálenosti.  Autobusy ISUZU ve svém rozměru nemají konkurenci, proto je nyní potkáváme na silnících tak často. ISUZU je skutečně ta nejlepší volba, přijďte se přesvědčit budeme se těšit na setkání s vámi na břehu Vltavy od  17.4. – 21.4. 2013 na výstavě LODĚ NA VODĚ & KARAVANY V PRAZE.   

Poslechněte si co o autobusu ISUZU říká jednatel společnosti  TURANCAR CZ pan  Viktor Wiesner….

Kontakt, více informací o autobusech ISUZU

 

LODĚ NA VODĚ & KARAVANY V PRAZE 17.4. – 21.4. 2013

Podobně jako v Janově, Barceloně, Cannes, Helsinkách či Hamburku se i centrum Prahy promění na pět dnů v rozsáhlou marinu hostící lodě všech typů a velikostí. K vidění bude spousta novinek domácí i zahraniční produkce. Nebude chybět ani bohatý a atraktivní doprovodný program. Přesvědčit se o tom můžete v druhé polovině dubna 2013 na Rašínově a Hořejším nábřeží, kde se otevře již 5. ročník výstavy LODĚ NA VODĚ nově společně s druhým ročníkem výstavy Karavany v Praze.  Asi by bylo jednoduché v dnešní době ukázat na výstavy, které se zmenšují a dokonce i zanikají. Na českém trhu jsou však i výjimky. Jednou z nich je právě výstava LODĚ NA VODĚ, která naopak roste a sílí.     více informací…

 

 

 

 

Tagy: , , , ,

Komentáře uzavřeny.