cz  Czech      uk  EN

SEZNAM VYSTAVOVATELŮ TRANSPORT SHOW – TRUCK & BUS Brno 2015

ČESMAD-2kk

Česmad Bohemia, organizátor výstavy již zveřejnil prezentační listinu vystavujících firem a vidíme, že původně nenápadná akce se rozrostla do formátu pěkné renomované výstavy. BusPress – magazín o autobusech a veřejné dopravě na TRANSPORT SHOW – TRUCK & BUS Brno 2015 nebude scházet, pokud vám nevyjde čas se do Brna vypravit, najdete informace zde na stránkách BusPress.

SEZNAM VYSTAVOVATELŮ:Vystavovatele Brno 2015 TRANSPORT SHOW – TRUCK & BUS

Sdružení  Česmad Bohemia se ujala v Brně každoročního pořádání jedinečné výstavy pro silniční dopravce, kterou odborná veřejnost několik let postrádala. Účast, na již třetím ročníku výstavy, potvrdili největší výrobci IVECO, DAF, SCANIA, MERCEDES BENZ, KÖGEL nebo KRONE, kteří zde představí největší novinky. Mezi účastníky nebudou také chybět vystavovatelé poskytující služby v dopravě, náhradní díly a další komponenty, nebo financování dopravních prostředků.

ČESMAD 1

TRANSPORT SHOW – TRUCK & BUS Brno 2014, foto: ČESMAD

V průběhu výstavy se uskuteční semináře, zaměřené na silniční kontroly pracovních režimů a vážení vozidel na českých silnicích. Připravený je bohatý doprovodný program nejen pro dospělé, ale také i pro děti. Vstup je zdarma.

další informace pro vystavovatele i návštěvníky ZDE: TRANSPORT SHOW – TRUCK & BUS

CESMAD_pro_pouziti_na_bily_podklad - standard

Zdeněk Nesveda – BusPress

Zdroj: Česmad Bohemia

ČESMAD 4

TRANSPORT SHOW – TRUCK & BUS Brno 2014, foto: ČESMAD

ČESMAD 3

TRANSPORT SHOW – TRUCK & BUS Brno 2014, foto: ČESMAD

BusPress – AKTIVNÍ REKLAMA pro dobré obchody

dekra_skola-MM

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.