cz  Czech      uk  EN

SETRA CLUB VIP partnerem veletrhu BUS SHOW 2018

 

Partnerem veletrhu BUS SHOW 2018,  který se uskuteční v červnu v Nitře, se stal SETRA CLUB VIP. Luxusní cestování zájezdovými autokary je také jedním z důležitých témat slovenského veletrhu. Hned několik dopravních společností vsadilo na komfort a bezpečnost autobusů SETRA a používají je nejen na zájezdech, ale i na pravidelných dálkových linkách a dnes dokonce i na lokálních linkách. Jenom pár příkladů z mnoha, jsou to například společnosti,  Nobless Line, Umbrella Coaches & Buses, Blaguss, H+S Bussi, Vega Tour, Turancar, největší evropskou flotilu více než 150 ti nových linkových autobusů SETRA MultiClass S 415 LE business provozuje česká společnost ICOM transport.  Značka SETRA vytváří velmi tvrdé konkurenční prostředí na evropském trhu, vysoko nasazenou laťku v autobusovém cestování však nejlépe ocení samotní cestující.

Sledujte co se děje ve světě „SETRA“ na portálu: www.setraclub.cz, který se stal partnerem veletrhu BUS SHOW 2018.

 

www.setraclub.cz

 

O SETRA CLUBU VIP

SETRA CLUB VIP byl založen na počátku roku 2015 nezávislou společností Green Pear Tip s.r.o., která je zároveň také provozovatelem internetového magazínu o autobusech a autobusové dopravě BusPress. Impulsem k založení SETRA CLUBU bylo uvedení na trh nejnovější modelové řady luxusních autokarů SETRA 500. Je to však také dlouholetý obdiv k jedinečné značce s vysokou prestiží oceňovanou odborníky a dopravci po celém světě.

Smyslem založení volné komunity SETRA CLUB VIP je zviditelnění společností a majitelů, kteří provozují dopravu na nejvyšší možné úrovni autobusy SETRA, které jsou v autobusovém světě vnímány jako synonymum bezpečnosti, kvality a luxusu. Ne úplně každý z evropských dopravců dokáže dosáhnout tak vysoko, aby mohl podnikat novými autobusy SETRA.

Vyžaduje to mnoho zkušeností, píle, odříkání, ale i schopností umět se pohybovat ve světě autobusového byznysu a také mít i patřičnou dávku odvahy a štěstí. Na zbrusu nových stránkách má možnost se každý zaregistrovaný člen prezentovat, je zde mimořádně velký prostor pro individuální reklamu, prezentaci PR. Členství v SETRA CLUBU VIP je přístupné po zaplacení členského příspěvku každému, kdo je vlastníkem takového autobusu nebo jej provozuje.

Věříme, že SETRA CLUB VIP přispívá k lepšímu povědomí o kvalitních autobusech a službách v zájezdové dopravě, pro mnohé z vás to není zaměstnání – podnikání, ale láska a koníček na celý život.

 

 

Pár příkladů dopravních společností provozující nejdražší autokary SETRA

.

.

.

.

.

.

.

.

 

foto: Zdeněk Nesveda

 

SETRA CLUB VIP facebook

 

O slovenském autobusovém veletrhu BUS SHOW 2018…

 

 

Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 – NITRA

Konferencia „Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 podporí slovenské smart cities

 

.

.

.

 

SMART CITY V PRAXI

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

.

 

Autobusy VDL

 

Mercedes – Benz      Setra

 

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

 

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

 

 

Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.