cz  Czech      uk  EN

SCANIA: premiéra nových posádkových kabin

Nové posádkové kabiny Scania (foto: Scania)

Nové posádkové kabiny Scania (foto: Scania)

 

Nové posádkové kabiny Scania měly úspěšnou premiéru na výstavě PYROCAR

V letošním roce představila Scania v rámci nové řady městských a distribučních vozidel také nové posádkové kabiny, které své uplatnění nacházejí především u hasičů. Kabina nové generace vyniká prostorností, variabilitou, komfortem a v neposlední řadě také bezpečností.

„Hasičská vozidla postavená na podvozcích a s hnacím ústrojím značky Scania patří v České republice k těm nejoblíbenějším. Bylo úžasné sledovat, jak si hasiči se zájmem prohlížejí naši novou posádkovou kabinu. Už minulá generace patřila k tomu nejlepšímu, co bylo na trhu k dispozici. Tato nová je pak naprosto bezkonkurenční,říká obchodní manažer pro speciální vozidla Scania Petr Smola.

Veletrh PYROCAR, který se konal od 17. do 18. srpna v Přibyslavi, je největší podnik svého druhu v České republice. Na výstavu požární techniky se opět přišlo podívat několik desítek tisíc návštěvníků a registrováno bylo 352 hasičských vozidel.

„Pyrocar byl prvním veletrhem v České republice, na kterém jsme představili naše nové posádkové kabiny. Do Přibyslavi jsme přivezli 2 z nich typu CP28. V nabídce máme také ještě prodlouženou a vyšší variantu,“ říká Petr Smola. „Co se týče komfortu, variability a bezpečnosti, patříme na absolutní špičku. Společně s našimi výkonnými a spolehlivými motory i převodovkami pak tvoříme bezkonkurenční kombinaci pro jakýkoliv typ hasičského vozidla,“ dodává obchodní manažer pro speciální vozidla Scania.

Jeho slova potvrzuje i fakt, že mezi vystavenými vozidly hasičských útvarů z celé České republiky byla i řada Scanií. Hasičská vozidla s Griffinem ve znaku chrání Letiště Václava Havla, Pražský hrad a využívají je téměř všechny krajské sbory, jakož i řada útvarů dobrovolných hasičů.

TZ: SCANIA

.

Scania na výstavě PYROCAR (foto: Scania)

Scania na výstavě PYROCAR (foto: Scania)

.

Hasičská vozidla Scania chrání  Letiště Václava Havla, Pražský hrad (foto: Scania)

Hasičská vozidla Scania chrání Letiště Václava Havla, Pražský hrad (foto: Scania)

.

.

 

reklama

O slovenském veletrhu BUS SHOW 2019

WWW.BUSSHOW.EU

Agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO Nitra 19.2. – 21. 2. 2019

Veletrh se koná pod záštitou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenské republiky  

 

.