cz  Czech      uk  EN

SCANIA na veletrh CZECHBUS 2018 přiveze čtyři autobusy

Scania Irizar i6s, 12m, K410 EB4x2 (foto: Zdeněk Nesveda)

Scania Irizar i6s, 12m, K410 EB4x2 (foto: Zdeněk Nesveda)

 

Společnost SCANIA Czech Republic letos představí na veletrhu CZECHBUS čtyři autobusy dva linkové a dva turistické. V Průmyslovém paláci, v pravém křídle budou vystaveny v expozici dva autobusy s určením pro pravidelnou linkovou dopravu.

Scania Citywide LF 10,9m, N250 UB4x2

Model městského autobusu v nejkratší dostupné délkové variantě. Scania Citywide LF je navržen pro rušný provoz v centru měst, který si žádá rychlý pohyb cestujících a maximální kapacitu.

Scania Interlink HD, 12m, K410 EB4x2

Zájezdová verze nejflexibilnějšího autobusu této firmy. Scania Interlink HD nabízí svěží interiér, velkorysý zavazadlový prostor a pohodlná sedadla, která učiní vaší cestu neopakovatelným zážitkem.

Na venkovní ploše Scania vystaví  turistické autokary

Scania Touring HD12, 12m, K410 EB4x2

Všestranný autokar se siláckým – a přece elegantním – vzhledem splní požadavky na občasný provoz a pravidelný provoz na delší vzdálenosti. Scania Touring je ideální pro poznávací jízdy s průvodcem po městě nebo na autokarové výlety do Alp a umožňuje využít širokou škálu obchodních příležitostí.

Scania Irizar i6s, 12m, K410 EB4x2

Luxusní dálkový coach z prověřené produkce Scania – Irizar. Nový Irizar i6s, který využívá estetické vlastnosti impozantní i8 je vybaven technologií nových modelů značky. Vývoj tohoto nového produktu je založen na špičkové technologii, která zdůrazňuje pojmy jako kvalita, robustnost a spolehlivost modelu s vlastní osobností.

Zdroj: Scania

.

.

O slovenském veletrhu BUS SHOW 2019

WWW.BUSSHOW.EU

Agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO Nitra 19.2. – 21. 2. 2019

Veletrh se koná pod záštitou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenské republiky  a

Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky

 

.