cz  Czech      uk  EN

Ryszard Petru nová tvář v čele společnosti Solaris Bus & Coach SA

ryszard_petru_big

S účinností od 1. června letošního roku jmenovali  majitelé společnosti  Solaris Bus & Coach SA  do funkce nového  předsedy představenstva  Ryszarda Petru.  Kromě povinností vyplývajících z obchodního zákona o obchodních společnostech a stanov organizace se bude také aktivně podílet na utváření budoucího směřování společnosti.

„Solaris je velmi dobře znám ve své ve své branži, Ryszard Petru je uznávaný odborník v oblasti  financí a ekonomiky. Jsem přesvědčena, že jeho začlenění do struktur společnosti bude mimořádně  vysokou přidanou hodnotou a impulsem pro další rozvoj naší společnosti“,  říká Solange Olszewska, zakladatelka a generální ředitelka společnosti Solaris Bus & Coach SA

Ryszard Petru byl dříve partnerem poradenské společnosti PwC. Předtím pracoval ve funkcích výkonného ředitele a hlavního ekonoma komerčních bank. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti financí a kapitálových trhů. Byl také, mimo jiné místopředseda vlády Leszeka Balcerowicze. Dále zastával funkci expertního poradce Světové banky. Je mu 42 let, je ženatý a má dvě dcery.

Oficiální profil: facebook  Ryszard Petru

 

Solaris_logo

Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.