cz  Czech      uk  EN

RegioJet na lince Bratislava – Vídeň s neomezenou týdenní jízdenkou za 38 €

Autobus_RegioJet_sk

Autobus F&R RegioJet.sk

Týdenní jízdenka stojí € 38,- a slúži na neobmedzený počet jázd. Pri každodennom cestovaní ušetria cestujúci až tretinu nákladov

Súkromný dopravca RegioJet zaviedol na autobusovej linke Bratislava – Viedeň a späť novinku. Do predaja uviedol nový typ týždenného cestovného lístka, vďaka ktorému ušetria pravidelní cestujúci do Viedne až tretinu nákladov. RegioJet ho predáva za € 38,- a slúži na neobmedzený počet jázd.

„Ide o našu prvú linku kde podobný systém zavádzame. Chceme si otestovať jeho praktickosť a záujem pravidelných cestujúcich. V prípade úspechu nevylučujeme zavedenie „električeniek“ aj na ostatné autobusové linky RegioJet,“ hovorí Ivana KAŠICKÁ, riaditeľka autobusovej dopravy RegioJet.

U RegioJetu ide pritom o novinku, nakoľko si bolo doteraz možné v jeho autobusoch rezervovať lístok vždy len na konkrétny spoj a na konkrétne miesto. „Takýto systém bude pohodlnejší cestujúcim, ktorí cestujú denne za prácou do Rakúska alebo v opačnom smere a nechce sa im pred každou cestou zdržiavať nákupom cestovných lístkov, alebo sa viazať na konkrétny spoj. Ak by ho totiž nestihli, vďaka týždennému lístku môžu využiť ktorýkoľvek nasledujúci spoj, v ktorom je voľné miesto,“ dodáva KAŠICKÁ.

Týždenný cestovný lístok si môžu cestujúci zakúpiť priamo u šoféra autobusu. Vydáva sa na meno a je neprenosný. Platí na neobmedzený počet jázd počas týždňa a využiť sa dá v každom autobuse RegioJet na trase Bratislava – Viedeň a späť, v ktorom je voľné miesto na sedenie.

RegioJet-Irizar-i8 X

Autobus RegioJet – stevardka s vodičom

Žlté autobusy prepravili do Viedne viac ako 200 tisíc cestujúcich

Počas deviatich mesiacoch, ktoré RegioJet linku prevádzkuje, prepravil autobusmi do Rakúska už viac ako 200 tisíc cestujúcich. Autobusy RegioJet premávajú z Bratislavy do Viedne každú hodinu. Cestujúci do nich môžu nastúpiť na autobusovej stanici na Mlynských nivách, pod Mostom SNP, alebo na Einsteinovej ulici pred výstaviskom Incheba. RegioJet obsluhuje aj letisko vo Schwechate. Ceny jednorázových cestovných lístkov sú pritom iba € 4,-, RegioJet predáva obmedzený počet lístkov cez internet aj za cenu € 1,-.

RegioJet-Irizar-i8-obrazovky

Scania – Irizar i8 2016

Na túto linku nasadzuje žltý dopravca jedny z najmodernejších autobusov v strednej Európe. V ich sedadlách sú zabudované dotykové obrazovky s možnosťou sledovania filmov, hrania hier, či surfovania po internete. O cestujúcich sa počas cesty starajú stevardky a stevardi. Na miesto im zadarmo nosia kávu, horúcu čokoládu, čaj, alebo capuccino.

TZ: RegioJet

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

PRAHA TIP

PRAHA TIP, portál plný zajímavých informací nejen o dopravě – WWW.PRAHA-TIP.CZ

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.