cz  Czech      uk  EN

První slovenský autobusový veletrh BUS SHOW skončil úspěchem

 

Ve čtvrtek 7. 6. 2018 skončil první autobusový veletrh BUS SHOW zdravá doprava v Nitře. Že byl úspěšný, o tom dnes již není pochyb, velká část hlavních vystavovatelů si předběžně rezervovala plochy pro další ročník v roce 2019. Veletrh splnil očekávání, stal se základním kamenem pro další růst  plnohodnotné pravidelné, veletržní události v Nitře.

BUS SHOW 2018 – autobusový kemp

První ročník byl určitým druhem experimentu se snahou zasadit autobusový veletrh do prostřední moderního dopravního centra slovenské společnosti TURANCAR. Díky tomu měl veletrh naprostou jinou odlišnou atmosféru „šmrnc“, připomínal jakýsi autobusový kemp v horkém létu provázeném letními bouřkami.

K letní atmosféře přispěla zejména společnost MobilBoard se svojí kreativní expozicí WI – FI mojito baru k jehož vybudování použila patrový autokar. MobilBord vytvořil v horkém létu osvěžující oázu, kde byl nejen vynikající WI – FI signál, ale ještě fantastičtější studené mojito, kterým se návštěvníci hojně osvěžovali a to zcela zdarma.

BUS SHOW 2019 na ploše 10 000 m²

Veletrh BUS SHOW nebyl ničím tuctový, byl v mnoha ohledech originální. Jako experiment a způsob jak přilákat zákazníky to bylo určitě dobré, ale v tomto formátu je veletrh BUS SHOW pro další roky neudržitelný. Od roku 2019 se z něho stane plnohodnotný veletrh na ploše větší než 10 000 m² v krytých halách na výstavišti Agrokomplex v Nitře.

Nové inovativní programy na BUS SHOW zdravá doprava 2019

Budu nyní od této doby na portálech BusPress a BUS SHOW, pravidelně informovat, jak přípravy probíhají, kdo se již přihlásil, jaké budou nové programy a konference. Vrátím se však v krátkých článcích i ke všemu co se na letošní BUS SHOW událo, zrovna tak se ještě postupně vrátím ke všem vystavovatelům, s těmi jsem ve stálém kontaktu. BUS SHOW má jasně nastavenou, kreativní marketingovou strategii, ze které těží nejen veletrh, ale i vystavovatelé a partneři. Poděkování za to, že veletrh byl tak úspěšný patří zejména partnerům, kterým také věnuji odpovídající prostor na našich portálech.

Zdeněk Nesveda

 

.

.

.

.

.

.

.

O slovenském veletrhu BUS SHOW 2018
WWW.BUSSHOW.EU

 

 

Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 – NITRA

Konferencia „Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 podporí slovenské smart cities

 

.

.

.

 

SMART CITY V PRAXI

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

.

 

Autobusy VDL

 

Mercedes – Benz      Setra

 

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ


PODLAHOVINY PRO TRANSPORT

WWW.ANVITRADE.CZ

.

 

 

 
 
 
Tagy: 

Komentáře uzavřeny.