cz  Czech      uk  EN

BUS SHOW: Slovensko má svůj autobusový veletrh

 

Veletrh BUS SHOW NITRA 2018 zdravá doprava –

Odpovědi na otázky, jak to udělat, aby lidi rádi cestovali hromadně…

Úplně první slovenský dopravní veletrh BUS SHOW zdravá doprava je zároveň také prvním veletrhem doslova ušitým na míru nejnovějším trendům ve veřejné dopravě, rozvoji projektů udržitelné mobility a projektů Smart City.  Nevynechává ani téma rozvoje, bezpečnosti a cestovního komfortu v dálkové dopravě. Zkrátka nic složitého, jenom praktické soustředění mnoha témat, která denně zaznívají v mediích a na nejrůznějších fórech, do jednoho poměrně malého veletrhu. Veškeré mé snažení směřuje k jedinému cíli, v Nitře představit dopravní prostředky a technologie ve veřejné dopravě, které lidi konečně přesvědčí o tom, že budou méně cestovat vlastními auty a začnou jezdit více veřejnou dopravou. Všichni vidíme, že je důležité odlehčit městským centrům, ale i přetíženým dálnicím a začít rychle budovat přívětivější prostředí pro život.

WWW.BUSSHOW.EU

 

Logicky sestavené obory na veletrhu

Na BUS SHOW potkáte nejmodernější současné dopravní prostředky, elektrobusy, hybridy, ale i dálkové autobusy a školní autobusy. Doba přeje rozvoji nových technologií, elektronickým řídícím, odbavovacím a informačním systémům, ty jsou logickou a neodlučitelnou součástí moderní dopravy a nemohou na veletrhu scházet. Aby dopravní prostředky dobře fungovaly, je důležitý i perfektní servis a distribuce náhradních dílů. Proto se na veletrhu objeví i tyto obory.    

Odborné publikum

Veletrh se neobejde bez širokého sortimentu kvalitních exponátů a novinek, ale také se neobejde bez kvalitního publika. Pozval jsem proto na veletrh veškeré slovenské dopravce, dopravní svazy, organizátory dopravy, lidi z veřejné správy, starosty měst, politiky i media, ale i zástupce cestovních kanceláří. Zkrátka pozval jsem všechny, kdo se nějakým způsobem na veřejné dopravě podílí nebo je schopen ji ovlivňovat.

Konference ELEKTRICKÉ AUTOBUSY PRO MĚSTO v kontextu Smart City

Konference ELEKTRICKÉ AUTOBUSY PRO MĚSTO je českým fenoménem, který se nyní snažím přenést i na Slovensko. Je to projekt, který v Česku úspěšně funguje již sedm let a tak jak rychle roste ve světě význam elektromobility, tak vznikají další témata pro nekončící seriál ELEKTRICKÉ AUTOBUSY PRO MĚSTO a každý jeho díl je zajímavější a působivější. Autorem tohoto projektu je Ing. Jakub Slavík, MBA – Consulting Services, mimochodem také autor první publikace SMART CITY V PRAXI, kterou vám doporučuji si přečíst. Konference se uskuteční na veletrhu BUS SHOW 5. 6. 2018.

Oficiální partneři veletrhu BUS SHOW

Generálním partnerem veletrhu se stal Dopravní podnik města Košice, který je v současné době největším provozovatelem elektrických autobusů na Slovensku a postupně tak směřuje ke zcela bezemisní městské dopravě.  Druhým neméně důležitým partnerem veletrhu se stalo samotné město Nitra. Není to náhoda, Nitra je nyní úplně prvním slovenským městem, které se vydalo na náročnou cestu budování rozsáhlého projektu SMART CITY. Proto je nasnadě, proč jsem se snažil zasadit inovativní veletrh BUS SHOW  právě do Nitry, která se do určité míry stává  již dnes hmatatelným exponátem pro BUS SHOW. Všichni návštěvníci veletrhu budou mít možnost se s prvními výsledky působení SMART CITY v Nitře seznámit. Není již tajemstvím, že právě v příštím roce začne Nitra budovat svoji flotilu městských elektrických autobusů.

Bus Press hlavní mediální partner BUS SHOW

BusPress vzniknul účelově před osmi lety, aby pomohl nastartovat český dopravní veletrh CZECHBUS, který zanedlouho bude mít za sebou již sedmý ročník. Nyní úplně stejným způsobem Bus Press nastartoval veletrh BUS SHOW. Rozdíl mezi oběma veletrhy je ten, že projekt BUS SHOW stavím s odstupem sedmi let, kdy doba v technologiích významně pokročila, proto se více koncentruji na nové trendy, ale určitě stále vycházím ze základních  myšlenek, kterými jsem CZECHBUS před osmi lety přivedl jako nápad na svět. BUS SHOW je veletrh pochopitelně ještě dravější, progresivnější a více koncentrovaný na problémy současné společnosti. Termín konání BUS SHOW je na jaře proto, aby si oba veletrhy vzájemně nevadily a oba se mohly dále spokojeně rozvíjet. Slovensko je malý, ale hodně zajímavý trh s obrovským potenciálem a stále ještě otevřeným prostorem pro dodavatele celého spektra dopravních technologií.  Svědčí o tom i zájem o jarní BUS SHOW v Nitře. Sledujte proto dění okolo BUS SHOW na portálech: WWW.BUSPRESS.EU a WWW.BUSSHOW.EU

Jak se na veletrh BUS SHOW přihlásit

Snažím se oprostit co nejvíc od „papírových“ variant přihlášek a formulářů. Nejlepší je si přihlášku, která je na konci katalogu služeb zde na webu BUS SHOW, stáhnout, vyplnit a rovnou odeslat. Také máte možnost si ji stáhnout pomocí QR kódu do chytrého telefonu, který má každý z vás v kapse.

Katalog expozic, informace, přihláška, zde…

 

 

Proč je třeba přihlásit se na veletrh BUS SHOW co nejdříve? Důvodů je hned několik, nyní platí sleva 12% z ceny pronajaté plochy, a navíc, čím dříve pošlete přihlášku, tím déle můžete zdarma uveřejňovat reklamu a PR na portálu BUS SHOW a lákat do své expozice potenciální zákazníky. Neméně pádným důvodem je fakt, že celková výstavní plocha má 4 600 m² a již nyní je více než jedna třetina vyprodaná, nemohu proto zaručit, jak dlouho budou volné plochy ještě k dispozici.  

Zdeněk Nesveda

autor veletržních projektů BUS SHOW a CZECHBUS

 

e – mail pro vaše dotazy

.

WWW.BUSSHOW.CZ

.

.

WWW.DPMK.SK

.

.

WWW.NITRA.SK

.

.

WWW.NITRASMART.SK

.

.

Mediální partner

.

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

.

Mercedes – Benz      Setra

 

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

 

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

 

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

 

 

  

          

            

 

Tagy: , , , , ,

Komentáře uzavřeny.