cz  Czech      uk  EN

O veletrhu CZECHBUS s Janem Novotným

CZECHBUS 2018 - Položil jsem pár otázek PhDr. Janu Novotnému, ze společnosti INCHEBA EXPO PRAHA (foto: Zdeněk Nesveda)

CZECHBUS 2018 – Položil jsem pár otázek PhDr. Janu Novotnému, ze společnosti INCHEBA EXPO PRAHA (foto: Zdeněk Nesveda)

 

Veletrh autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky CZECHBUS se na Výstavišti v Praze uskuteční již po osmé. Položil jsem pár otázek PhDr. Janu Novotnému, ze společnosti INCHEBA EXPO PRAHA, který byl v roce 2010 u vzniku veletrhu a je dodnes jeho koordinátorem.

 Jan Novotný říká, „veletrh CZECHBUS se tradičně bude konat na Výstavišti v Praze – Holešovicích jen v pracovních dnech, od úterý do čtvrtka 20. – 21. listopadu. Tento náš záměr o posílení B2B charakteru akce se plně osvědčil. Skoro devadesát procent návštěvníků opravdu tvoří profesionálové v oboru dopravy, dá se bez nadsázky konstatovat, že z celého česko-slovenského prostoru. Ovšem každoročně přibývají i návštěvníci a hosté ze zahraničí. Loni v tomto směru zazářila značka IVECO, která dvěma letadly, z Turína a Lyonu, přivezla do Prahy skoro stovku vrcholových manažerů firmy nejen z Evropy! „

Jak si stojí CZECHBUS půl roku před svým konáním?

 „Snad nebude příliš neskromné, když pro odpověď použiji slůvko „skvěle“. Ale opravdu se letos setkáváme již od konce minulého roku s obrovským zájmem vystavovatelů.   Jestliže jsme loni měli v tomto období závazné přihlášky na 162 m2, pak nyní můžeme zaznamenat diametrální rozdíl – máme na stole závazné objednávky na 2 802 m2 výstavní plochy. Znamená to, že zcela plné máme Pravé křídlo Průmyslového paláce, Střední hala je zaplněna ze tří čtvrtin a Levé křídlo ze šedesáti procent. Zaplňuje se i volná plocha před Průmyslovým palácem“.

Můžete jmenovat přihlášené firmy?

„ Určitě ano, přihlášené jsou již napřiklad značky autobusů, SOLARIS, IVECO Bus, SOR, SCANIA, VDL Bus & Coach, MAN Truck & Bus, MERCEDES, SETRA, VOLVO, ŠKODA Electric, TURANCAR-ISUZU, ROŠERO-P, KHMC, Dekstra Bus, BUSPLAN,  MERCUS Bus, Sprirnt Car Bus. Z dalších firem, z oblasti garážové a servisní techniky, komponentů pro autobusy a IT a informačních technologií, jsou to například: ANVI Trade, MOLPIR, Kiel Polska, Mikroelektronika, Webasto, STER, INTAP Tobik, EBERSPÄCHER, VOITH, PAKRA ZF, BUSE, STREAMAX, ONE SYSTEM, ASFIGNAC Maut Service, MITERAL, AD TECHNIK, MASTER IT, KAR GROUP, Ing. Ivo Herman, WINKLER, ABIRAIL“…

 Tradičně patří k Czechbusu doprovodné konference…

„Stejně tomu bude i letos. Sdružení pro dopravní telematiku připravuje další ročník konference Veřejná doprava „on line“, stejně tak s Consulting Servicem Ing. Slavíka plánujeme další ročník konference Elektrické autobusy pro města VII. Stejně tak se v poslední den veletrhu setkají všichni milovníci technického kulturního dědictví na konferenci Setkání mistrů renovací, opětovně pod patronátem Sdružení dopravních podniků ČR“.

 Jan Novotný ještě dodává, „Velice si vážíme toho, že jsme opětovně získali záštitu Ministerstva průmyslu a obchodu i Svazu průmyslu a dopravy ČR a velice náš těší i záštita Asociace krajů ČR a navázaná spolupráce s Komisí Rady AK ČR pro dopravu. Generálním, partnerem 8. ročníku veletrhu se stal Dopravní podnik hl. m. Prahy a soutěž o nejlepší expozici opětovně ponese název s partnera, jímž je zase ARRIVA Transport Česká republika“.

Zdeněk Nesveda

www.czechbus.eu

.

ISUZU - TURANCAR partner veletrhu CZECHBUS od roku 2011 (foto: Zdeněk Nesveda)

ISUZU – TURANCAR partner veletrhu CZECHBUS od roku 2011 (foto: Zdeněk Nesveda)

.

O slovenském veletrhu BUS SHOW 2018
WWW.BUSSHOW.EU

 

 

Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 – NITRA

Konferencia „Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 podporí slovenské smart cities

 

.

.

.

 

SMART CITY V PRAXI

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

.

 

Autobusy VDL

 

Mercedes – Benz      Setra

 

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ


PODLAHOVINY PRO TRANSPORT

WWW.ANVITRADE.CZ

.

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.