cz  Czech      uk  EN

Novinky z blížícího se veletrhu CZECHBUS 2017

 

CZECHBUS 2016 pohled do pravého křídla Průmyslového paláce na zaplněnou halu velkými autobusy (foto: Zdeněk Nesveda)

CZECHBUS 2016 pohled do pravého křídla Průmyslového paláce na zaplněnou halu velkými autobusy (foto: Zdeněk Nesveda)

 

Veletrh CZECHBUS se letos uskuteční po sedmé a je nejvýznamnější akcí svého druhu v Česku. Zájem ze strany vystavovatelů, ale i návštěvníků je až výjimečný. BusPress stál  v roce 2010 u zrodu veletrhu a od prvního ročníku, který se uskutečnil na podzim v roce 2011 pro něj znamená mediální i významnou mediální podporu.

Co je nového…

Záštita ministra dopravy Dana Ťoka

Opětovně letos poskytl záštitu veletrhu CZECHBUS i ministr dopravy Dan Ťok. Jak se uvádí v průvodním dopisu, je to pro to, že CZECHBUS  má specifický a výjimečný charakter a zaměření. Proto také jedním z partnerů veletrhu bude i Centrum služeb pro silniční dopravu, jehož zřizovatelem je Ministerstvo dopravy – na svém stánku v Levém křídle Průmyslového paláce, ale i v doprovodných seminářích bude druhý den veletrhu reagovat na aktuální otázky z oblasti hromadné dopravy a práce řidičů.

3. ročník fotosoutěže pro řidiče autobusů 2017 je v plném proudu

I letos, stejně jako v předchozích letech, navazuje webový portál Můj autobus společně s generálními partnery na oblíbenou fotosoutěž pro všechny řidiče a řidičky autobusů. Pokud Vás napadá moment, se kterým byste se rádi pochlubili ostatním, neváhejte, přihlaste se do soutěže a vyhrajte jednu ze super cen v min. hodnotě 10 000 korun od partnerů soutěže.

Více informací zde

Čínský King Long opět na veletrhu CZECHBUS

Výrobce autobusů Xiamen King Long United Automotive Industry Co., Ltd. zahajuje výrobu dlouho očekávané modelové řady Longwei druhé generace. Vlajkovou lodí bude model XMQ6127CY TopClass ve verzi 13 metrů s maximálním uspořádáním sedadel 59 + 1 + 1 na dvou nápravách a zavazadlovým prostorem 12 m3. Jeho prodej v Evropě bude zahájen již v tomto roce prezentací na mezinárodním veletrhu Busworld v belgickém Kortrijku. V Evropě ponese označení C13 HD a tento vůz vám s potěšením představíme v levém křídle Průmyslového paláce v expozici King Long & IB Group Czech Republic.

BUSE slaví 25 let a představí se v rozšířené expozici

V rozšířené expozici společnost BUSE vystaví kromě tradičních produktů, kterými jsou informační panely DOT-LED, LED a LCD i novější technologie pro vozy veřejné osobní dopravy – palubní počítač BS 300 s dotykovou 8″ obrazovkou, automatické počítání cestujících, IP kamerový systém se záznamem, komplexní řešení WiFi pro cestující či GPS monitorování polohy. Společnost BUSE investuje do vývoje nových produktů a je tak lídrem na trhu v oblasti komplexního vozidlového informačního systému pro veřejnou dopravu.

nové webové stránky společnosti BUSE

To jsou jenom některé novinky, které se představí na CZECHBUSU. Že nebude o novinky v Praze letos nouze, je víc než jasné, je to i proto, že veletrh se uskuteční krátce po Busworldu v belgickém Kortrijku a mnozí z vystavovatelů přemístí exponáty do Prahy. O dalších novinkách na  blížícím veletrhu vás budu i nadále informovat.

Zdeněk Nesveda

 

 

Stálá rubrika CZECHBUS na portálu BusPress, čtěte zde…

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

 

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

 

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

 

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.