cz  Czech      uk  EN

Nová internetová soutěž „120 let MHD v Ostravě – soutěž nejen pro pamětníky“

 

Internetová soutěž Ostrava ok

Dopravní podnik Ostrava právě na svých internetových stránkách spustil novou internetovou soutěž k výročí 120 let MHD v Ostravě. Během dvou týdnů mohou návštěvníci stránek městského dopravce vyzkoušet své znalosti na téma MHD, a pokud krátký test vyplní správně, budou zařazeni do slosování o hodnotné ceny. Třináct vylosovaných výherců obdrží dlouhodobé jízdenky, vítězové na prvních třech místech také atraktivní elektroniku v podobě notebooku, tabletu a chytrého telefonu.

Ve středu 13. srpna byla na stránkách Dopravního podniku Ostrava odstartována nová internetová soutěž s názvem „120 let MHD v Ostravě – soutěž nejen pro pamětníky“. „Otázky byly laděny tak, aby na ně mohli odpovědět všichni, kteří Ostravu jen trochu znají a používají alespoň občas městskou hromadnou dopravu. Pár momentů, které soutěžící vědomostnímu testu věnují, se jim může vrátit v podobě cen, mezi kterými nechybí dlouhodobé jízdenky ani atraktivní elektronika“, popisuje princip soutěže Tomáš Sucharda náměstek ostravského primátora. „Chceme v tomto prázdninovém období přilákat pozornost veřejnosti k městské dopravě, a udělat tak malou reklamu zářijovým oslavám jubilea 120 let její historie“, doplnil Tomáš Sucharda, který nad oslavami přijal záštitu a před nedávnem např. zahájil výstavu k historii MHD v Ostravském muzeu.

1. cena – (1 výherce) – notebook v ceně do 10 500 Kč a 365denní nepřenosná časová jízdenka pro město Ostravu (platná v zónách 1 až 4 včetně) nebo jiná 365denní nepřenosná časová jízdenka z tarifu ODIS (jiné zóny) do výše ceny jízdenky pro město Ostravu.

2. cena – (1 výherce) – tablet v ceně do 7 000 Kč a 180denní nepřenosná časová jízdenka pro město Ostravu (platná v zónách 1 až 4 včetně) nebo jiná 180denní nepřenosná časová jízdenka z tarifu ODIS (jiné zóny) do výše ceny jízdenky pro město Ostravu.

3. cena – (1 výherce) – mobilní telefon v ceně do 5 500 Kč a 90denní nepřenosná časová jízdenka pro město Ostravu (platná v zónách 1 až 4 včetně) nebo jiná 90denní nepřenosná časová jízdenka z tarifu ODIS (jiné zóny) do výše ceny jízdenky pro město Ostravu.

4. cena – (10 výherců) – 30denní nepřenosná časová jízdenka pro město Ostravu (platná v zónách 1 až 4 včetně) nebo jiná 30denní nepřenosná časová jízdenka z tarifu ODIS (jiné zóny) do výše ceny jízdenky pro město Ostravu.

VSTUP DO SOUTĚŽE – klik a jste tam!

 logo_120l_mhd OK

Internetová soutěž „120 let MHD v Ostravě – soutěž nejen pro pamětníky“ je další z řady aktivit ostravského dopravního podniku, kterou si ostravští dopraváci připomínají své významné výročí.

 

Dopravní podnik Ostrava a.s.

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.