cz  Czech      uk  EN

Nová autobusová linka LEO Express do Mnichova

LEO2

LEO Express dnes poprvé vstoupil na německý trh, vypravil autobusy z Prahy do Plzně a Mnichova

Dopravce LEO Express dále pokračuje ve své expanzi a od dnešního dne nově spojuje Prahu s Mnichovem, se zastávkou v Plzni. Na měsíc září navíc dopravce opět přichystal oblíbenou akci 1+1 – každá druhá jízdenka bude zdarma. LEO Express tímto krokem rozšiřuje svoji nabídku spojů i pro nadcházející hojně navštěvovaný Oktoberfest.

Dnes poprvé vyjel autobus LEO Express do Německa, které je další zemí, do které dopravce v poslední době expandoval. „Prvotní zájem o nové autobusové spojení překonal naše očekávání. Mimojiné jsme tímto krokem připravili i kvalitní spojení na nadcházející Oktoberfest nejen pro Prahu, ale pro všechna města na trase našich vlaků. Všechny autobusy totiž v Praze navazují přímo na naše vlaky a nabízejí tak skutečně rychlé kombinované spojení. Na měsíc září jsme navíc pro naše cestující opět připravili velmi oblíbenou akci 1+1, kdy ke každé jízdence získá cestující druhou zcela zdarma pro všechny nové destinace,“ vysvětluje CEO LEO Express Peter Köhler.

Nová linka pokračuje ve vysokém standardu černo-zlatých autobusů pod značkou LEO Express, a jak si již dnes mohli vyzkoušet první cestující, nabízí kromě stevarda na palubě, klimatizace, Wi-Fi připojení a elektrických zásuvek také nápoj zdarma a sortiment občerstvení, včetně prémiové kávy Nespresso. Stejně jako na dalších autobusových linkách pod značkou LEO Express se i na lince do Mnichova představila Business třída, která nabízí rozšířený servis na palubě, prémiovou kávu zdarma a především ohromný prostor pro nohy zcela nesrovnatelný s jinými autobusy.

LEO1

Cenově jsou nové spoje maximálně výhodné. „Spojení z Prahy do Mnichova nabízíme již za 299 Kč. Velký zájem cestujících evidujeme také o rychlé kombinované spojení, kdy za cestu z Olomouce do Mnichova zaplatí cestující jen 349 Kč, z Ostravy 399 Kč. To vše nabízíme za výrazně nižší cenu a s kratší cestovní dobou, než konkurenční dopravci a vlakové spoje německého nebo českého státního dopravce. Například nejrychlejší vlaková spojení jsou na této trase o 45 minut pomalejší, přesto je cena jízdenky vyšší o více než 1000 Kč. Naše nabídka je v daném segmentu bezkonkurenčně nejlevnější a navíc bez jediné koruny státních dotací“ uzavírá Köhler.

TZ: LEO Express

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

PRAHA TIP

PRAHA TIP, portál plný zajímavých informací nejen o dopravě – WWW.PRAHA-TIP.CZ

 

 

 

 

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.