cz  Czech      uk  EN

NEOPLAN Cityliner a Eurovision Song Contest 2017

NEOPLAN Cityliner ve službě jako VIP-Shuttle během Eurovision Song Contest 2017 (foto: MAN)

NEOPLAN Cityliner ve službě jako VIP-Shuttle během Eurovision Song Contest 2017 (foto: MAN)

 

Eurovision Song Contest 2017: Pódium připraveno pro NEOPLAN Cityliner

Letos v květnu se milovníci hudby z celé Evropy soustředí na Ukrajinu, neboť soutěž Eurovision Song Contest 2017 se koná v Kyjevě. Ujít si to nenechal ani NEOPLAN Cityliner, který zde vozí interprety, realizační týmy i VIP hosty.

  • NEOPLAN Cityliner ve službě jako VIP-Shuttle během Eurovision Song Contest 2017
  • Bohatá výbava pro maximální pohodlí a bezpečnost
  • Další využití pro dopravu VIP a vládních delegací

62. Eurovision Song Contest (ESC) se koná od 9. do 13. května v ukrajinském hlavním městě. Země se na ESC, letos s mottem „Celebrate Diversity“, připravuje již měsíce. Pro diváky, interprety i pro jejich týmy celkem ze 42 zemí je dost dobré samozřejmě pouze to nejlepší. A proto byl zvolen pro transfery VIP hostů mimo jiné právě NEOPLAN Cityliner.

Toto vozidlo věrně odráží požadavky pořadatele: 51 kožených sedadel poskytuje pohodlí a dostatek prostoru pro nohy. Střešní okna, lednice a chladicí boxy, palubní kuchyňka a toaleta a dále prvotřídní audiosystém jsou pouze zlomkem bohaté vnitřní výbavy. Cestující mají díky velikým oknům vynikající výhled na město, a mohou si tak vychutnat jeho četné pamětihodnosti. „Eurovision Song Contest je pro zemi i zdejší obyvatele ohromná událost.

O to více nás těší, že můžeme přispět k úspěchu akce“, říká Michael Batz, CEO společnosti MAN Truck & Bus Ukraine. „NEOPLAN Cityliner slučuje nejvyšší míru komfortu s inovativní technikou a stará se o to, aby hosté ESC z nejrůznějších zemí dorazili do cíle v dobré pohodě a bezpečně.“

Z toho důvodu NEOPLAN Cityliner disponuje mnohými asistenčními systémy, jako je elektronický brzdný systém EBS, asistent nouzového brzdění (EBA), asistent jízdy v pruzích (LGS) s vibračním varováním či tempomat s regulací odstupu ACC. Dalšími prvky výbavy jsou automatická regulace stěračů (dešťový senzor) a automatické zapínání vnějších světel (světelný senzor). O mimořádný komfort se starají elektronicky řízené tlumiče MAN CDS (Comfort Drive Suspension). Dvanáctimetrový autobus je poháněn dieselovým motorem o výkonu 324 kW (440 k) vyhovujícím emisní normě Euro 6. O tichou jízdu se stará 12stupňová automatizovaná převodovka MAN TipMatic s asistentem rozjezdu. Je to výhoda jak pro cestující, tak pro obyvatele Kyjeva.                 

NEOPLAN Cityliner zůstane ve službě pro VIP klientelu i po skončení ESC. Z toho důvodu MAN Truck & Bus Ukraine přebírá náklady na roční smlouvu o servisu a údržbě vozidla. „Plánuje se, že se v budoucnu tímto autobusem budou vozit VIP a vládní delegace, které navštíví Kyjev. Díky luxusní výbavě a četným bezpečnostním systémům se pro tuto úlohu Cityliner perfektně hodí“, vysvětluje Michael Batz. 

TZ: MAN Truck & Bus  

 

Stálá rubrika NEOPLAN na portálu BusPress, čtěte zde…

 

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

Chytrá a zdravá doprava ve městech 2017

 

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

.

.

.

.

.

        

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.