cz  Czech      uk  EN

Nejlepší servis značky MAN na světě!

MAN Service Quality Award 2014 Winners

Vítěz soutěže MAN Service Quality Award 2014 je z Chorvatska, těsně za ním skončily německé týmy.

Na fotografii je tým Auto Hrvatska PSC Slavonski Brod, vítěz soutěže MAN Service Quality Award 2014.

Ve finále mezinárodní soutěže kvality autorizovaných servisů MAN, které se konalo v Berlíně, zvítězilo servisní centrum Auto Hrvatska PSC Slavonski Brod (Chorvatsko) a získalo titul „Nejlepší servis MAN 2013/2014“. Druhé místo patří středisku MAN Truck & Bus Rosenheim, partnerský servis Andreas Tröger GmbH se sídlem v Saafeldu skončil třetí.

„Cílem soutěže MAN Service Quality Award je zvýšit povědomí o důležitosti činností v poprodejních službách, od kterých se odvíjí kvalita našich servisů, a které významně přispívají k větší spokojenosti našich zákazníků,“ vysvětluje Lars Essmann, vedoucí poprodejních služeb ve společnosti MAN. „Samozřejmě, povzbudil nás fakt, že nákladní vozidla i autobusy MAN ve Správě společnosti TÜV několikrát vyhodnotili jako nejspolehlivější. Kvalita servisních služeb v této skutečnosti sehrává klíčovou roli.“

Vítězný tým vzešel z 800 servisů MAN celého světa. Nejprve proběhlo několik kvalifikačních kol, on-line, zaměřených na vědomosti o konstrukci vozidel a použitých technologiích. V lednu 2014 otestovala společnost DEKRA osmdesát tři nejlepších servisů simulovaným zákaznickým telefonátem – záměrem bylo zjistit úroveň služeb a odborné znalosti. V dubnu vycestovaly nejlepší servisní střediska z jednotlivých regionů do hlavního města Německa, Berlína, na světové finále. Finalisti byli z Chorvatska, Německa, Rakouska, Belgie, Holandska, Spojených arabských emirátů, Ruska, Turecka, Polska, Kataru, Španělska, Francie a Estonska. Ve finále měli rozhodčí na každém stanovišti dvacet minut na to, aby posoudili vědomosti účastníků o náhradních dílech, komunikaci se zákazníkem, o servisních smlouvách a zárukách. Dalších čtyřicet minut bylo vyčleněných na prověření praktické zručnosti – vyřešení technického problému na nákladním vozidle, autobusu a motoru.

Service Quality Award (Ocenění kvality služeb) uděluje MAN nejlepšímu servisu již od roku 2008. Letos se do soutěže zapojilo 60 % všech registrovaných autorizovaných servisů MAN na celém světě, a to znamená nový rekord v počtu účastníků.

MAN
Tagy: 

Komentáře uzavřeny.